Napelem Viking WB120
Viking WB120 napelem
Napelemes töltőpanel az összes elektronikus eszközéhez. A 120W/19,8V teljesítményével ideális választás a VIKING márkájú akkumulátor-generátorok töltéséhez.
A kiváló minőségű, 18,40% hatásfokú...
Termékkód: VSPWB120 EAN: 8595656507192 Gyártó: VIKING
- Leírás
- Termékkérdés
Viking WB120 napelem
Napelemes töltőpanel az összes elektronikus eszközéhez. A 120W/19,8V teljesítményével ideális választás a VIKING márkájú akkumulátor-generátorok töltéséhez.
A kiváló minőségű, 18,40% hatásfokú celláinak köszönhetően a napfényt sokkal hatékonyabban képes napenergiává alakítani, mint sok versenytársa. A Viking WB120 napelem hordozható és alkalmas mindenkinek, aki értékeli a rugalmasságot.
A modul összecsukható, könnyű és helytakarékos, így számos felhasználásra alkalmas. A panel 45° szögben is felállítható a beépített támaszok segítségével, így biztosítva a lehető legjobb napelemteljesítményt. A Viking WB120 napelem, akár 19,8V és 6,06A töltésére is képes!
A Viking WB120 napelem, akár 19,8V és 6,06A töltésére is képes!.

Főbb jellemzők:
- Egyedi kialakítás (egy fogantyú, állítható állvány a könnyű felszereléshez vagy szögbeállításhoz)
- Tartó anyag (kiváló minőségű anyagokból készült, a napelem tartós és alkalmas a szabadtéri kempingezéshez és a hálózaton kívüli kalandokhoz)
- Magasabb energiaátalakítási arány (A napelem monokristályos szilícium napelemeket takar, és többrétegű polimer cellatechnológiát használ, hogy a napfényből nagyobb átalakítási hatékonysággal, 18,4%-os magas hatásfokkal termeljen energiát)
- összecsukható (a napelem hordozható, összecsukható és kompakt, súlya mindössze 4,8 KG)
- 1x teljesítmény Kis Anderson
- 2x USB-A kimenet (5v/2A)

| Termékjellemzők: | |
| Termékkód: | VIKING WB120 |
| Maximális teljesítmény: | 120W |
| Maximális tápfeszültség (Vmp): | 19,8V |
| Maximális áram (Imp): | 6.06A |
| Open Circuit Voltage (Voc): | 23,4V |
| Rövidzárlati áram (Isc): | 6,42A |
| Cellahatékonyság (%): | 18,4% |
| Specifikációk: | |
| Kimenet: USB-A 2x | 5V/2A |
| A kibontott modul mérete: | 1593x530x25mm |
| A hajtogatott modul mérete: | 440x530x45mm |
| Súly: | 4.8kg |
| A szol. panelek száma: | 4 |
| Feedback: | IP65 (csak akkor érvényes, ha az összes bemeneti és kimeneti csatlakozót pl. szilikon védőburkolattal fedik) |
| Tanúsítványok: | CE,ROHs,ISO |
Napelem ajándék 1100kč értékben:

A termékképek kizárólag tájékoztató jellegűek.
A műszaki specifikációk kifejezett értesítés nélkül változhatnak.


Fotócsapdák
Vadászoptika
Ellenőrző kamerák
Kémény igények
OXE Power
Kamera rendszerek
Biztonsági rendszerek
Hozzáférési rendszerek
Tűzjelzők
Strukturált kábelezés
Telefonok
Elektronika egyéb



















