Night Pearl FOX 19 HUNT - Termikus irányzék
Minőségi hőirányzék kedvező áron, visszarúgásnak ellenálló könnyű testtel, VOx érzékelővel és egyszerű kezelhetőséggel. Lencse 19 mm, érzékelő px 12 μm.
A Night Pearl hőirányzó nagyszerű választás azoknak a...
Termékkód: 2NPFOX19HUNT EAN: 8594191312186 Gyártó: Night Pearl
- Leírás
- Termékkérdés
Minőségi hőirányzék kedvező áron, visszarúgásnak ellenálló könnyű testtel, VOx érzékelővel és egyszerű kezelhetőséggel. Lencse 19 mm, érzékelő px 12 μm.
A Night Pearl hőirányzó nagyszerű választás azoknak a vásárlóknak, akik tökéletes képminőséget, bevált technológiát és kiváló árat követelnek. A Night Pearl FOX VOx érzékelő technológiát és 19 mm-es objektívet használ. A Night Pearl FOX hőirányzó egyik fontos előnye a kompakt test kialakítása, miközben megőrzi a visszarúgásálló konstrukciót. Ezek a jellemzők nem túl gyakran fordulnak elő az azonos osztályba tartozó hőkamerás irányzékoknál.
Tulajdonságok:
- hőmérő (nem szükséges külön engedély)
- könnyen felszerelhető Weaver tartóval (a Night Pearl FOX Weaver (Picatinny) vagy a Night Pearl FOX Blaser gyorstartó vásárlását javasoljuk)
- könnyű, kompakt test, amely ellenáll a visszarúgásnak
- felhasználóbarát háromgombos működés
- négy színpaletta kép
- mozgásérzékelő
- aránytávmérő
- 4 féle szándékos tananyag választása négy színben
- fényképezés az egyszerű One Shot Zero módszerrel
- hibás pixelkompenzációs funkció
- lövés 4 különböző lehetőségre távolságtól, fegyvertípustól, kalibertől stb.
- külső tápegység használatának lehetősége
- cseh menü
- szerviz Csehországban!
Tippünk : a vadászat élményének akár 14 órára való meghosszabbításához javasoljuk a Night Pearl FOX 19 HUNT hőirányzóhoz Night Pearl 16650 akkumulátor adapter beszerzését, amely lehetővé teszi nagyobb teljesítményű 16650 akkumulátorok behelyezését.
Műszaki adatok:
| Bővítés | 2,3x optikai, digitális 2x |
| Felbontás, magtípus | 256x192px, kerámia VOx, 12μm |
| A lencse átmérője Ø | 19 mm |
| Képfrissítési gyakoriság | 25 Hz |
| Kijelző típusa | 1280x960 px, LCOS |
| Látómező | 9,2 ° x 6,9 ° |
| Dioptria korrekció | +/- 5 dioptria |
|
Észlelési távolságok, m Cél 1,7 x 0,5 m, P (n) = 99% |
986 |
| Kép színpaletta | 4 féle |
| Szándékos vázlat | 4 féle / 4 szín |
| Arány távolságmérő | Igen |
| Készítsen fényképet/videót | Nem |
| Wi-Fi | Nem |
| Akkumulátor | 2 db CR123 (3,0 V vagy 3,7 V) |
| Elem élettartam | 8 óráig |
| Üzemi hőmérséklet | -20 °C / + 50 °C |
| Vízállóság | IP66 |
| Dimenzió | 150x60x60 mm |
| Súly akkumulátor nélkül | 370 g |
| Garancia | 36 hónap |
Megjegyzés: A Cseh Köztársaság hatályos jogszabályai nem írnak elő engedélyt a hőkamerás irányzékok használatához. Ha ezt a készüléket Csehország területén kívül használja, mindig kövesse az adott ország érvényes jogszabályait!
A jelenlegi modellsorok változhatnak!
Csomag tartalma:
- Night Pearl FOX 19 VADÁSZAT
- Védő textil huzat
- USB-C kábel
- Weaver sínre szerelés
- 2 db CR123 3V elem
- Használati utasítás

Fotócsapdák
Vadászoptika
Ellenőrző kamerák
Kémény igények
OXE Power
Kamera rendszerek
Biztonsági rendszerek
Hozzáférési rendszerek
Tűzjelzők
Strukturált kábelezés
Telefonok
Elektronika egyéb



















