Night Pearl IR510X n - Termikus képalkotó monokulár
Népszerű termikus képalkotó monokulár 400 × 300 px magfelbontással és 25 mm-es fókuszlencsével.
N ight Pearl IR510X n következik a népszerű termikus képalkotó monocularis egy 25 mm objektív. Kiváló, akár 60 Hz-es...
Termékkód: 2NPIR510Xn EAN: 8594191311899 Gyártó: Night Pearl
- Leírás
- Termékkérdés
Népszerű termikus képalkotó monokulár 400 × 300 px magfelbontással és 25 mm-es fókuszlencsével.
N ight Pearl IR510X n következik a népszerű termikus képalkotó monocularis egy 25 mm objektív. Kiváló, akár 60 Hz-es frissítési frekvencia (NTSC technológia), élesíthető lencse, könnyű kezelhetőség és a kézben jól illeszkedő kompakt test csak néhány a néhány előnye közül ennek a monokulárnak. Nem kell semmit élezni, bonyolult és unalmas beállítás.
A Night Pearl IR510Xn hőkamerás monokulár minden kategóriájú vadászat és vadászat, illetve ember- és vagyonvédelem területén használható. A hőképalkotás általános előnye, hogy a bozót mögül, teljes sötétségben, még heves esőben vagy ködben is képes észlelni a vadakat.
Jellemzők:
- Hűtetlen FPA mikrobolométer
- VOx magtechnológia
- Frissítési frekvencia 60 Hz NTSC
- Digitális nagyítás 2x és 4x
- Élező lencse
- Polaritás fehér meleg / meleg fekete / meleg piros (3x) / HightLight
- Képfagyasztás funkció
- Szándékos kurzor
- Automatikus / kézi kikapcsolás
- Készenléti mód
- Dioptria korrekció
- Videó kimenet külső monitorra
- Manuális képfényerő-korrekció
- Germánium üvegből készült optikai lencse
- Szinte hallhatatlan kalibrálás
- Az akkumulátor élettartama az időjárási viszonyoktól függően kb. 5 óra
Műszaki adatok:
| Bővítés | 1,3x optikai, 2x, 4x digitális |
| Felbontás, magtípus | 400x300px, VOx 17 µm |
| A lencse átmérője | 25 mm |
| Objektív fókusz | kézikönyv |
| Látómező | 14,6 ° x 11,1 ° |
| Lencserendszer | F1: 1 |
| Képfrissítési gyakoriság | 50 Hz (PAL) / 60 Hz (NTSC) |
| Kijelző típusa | OLED, 720x540 px |
| Szín paletta | Meleg fekete, meleg fehér, meleg piros (3x), HighLight |
| Videokimenet a megfigyelt kép külső monitoron való megjelenítéséhez | Igen |
| Wi-Fi | Nem |
| Fényképezés, videózás | Nem |
| Szándékos kurzor | Igen |
| LED zseblámpa | a jelenleg elérhető modell szerint (információ kérésre) |
| PIP (kép a képben) | Nem |
|
Észlelési távolság |
férfi 700 m-ig autó 1700 m-ig |
|
Felismerési távolság |
férfi 350 m-ig autó 700 m-ig |
| Vízállóság | IP66 |
| Akkumulátor | beépített Li-ion, 3,7 V, 3200 mAh |
| Elem élettartam | körülbelül 5 óra az időjárási viszonyoktól függően |
| Tápegység | szabványos micro USB |
| Használt hőmérsékleti tartomány | -10 °C / + 50 °C |
| Dimenzió | 168 mm x 67 mm x 62 mm |
| Tömeg | 355 g |
| Garancia | 24 hónap |
A csomag tartalma: Night Pearl IR510X, védőburkolat, töltő USB kábellel, videó kábel, szíj
Figyelmeztetés : a jelenlegi modellsorok eltérhetnek!
A hőképalkotás nem alkalmas nagyon magas hőmérsékletű tárgyak megfigyelésére (nap, nyílt tűz stb.) - a készülék magja sérült.

Fotócsapdák
Vadászoptika
Ellenőrző kamerák
Kémény igények
OXE Power
Kamera rendszerek
Biztonsági rendszerek
Hozzáférési rendszerek
Tűzjelzők
Strukturált kábelezés
Telefonok
Elektronika egyéb



















