Night Pearl SEER 50 PLUS - Termikus képalkotó adapter
Hőleképező adapter 50 mm-es objektívvel a tárgy megfigyeléséhez éjjel-nappal, ködben és esőben. Wi-Fi kapcsolat.
A Night Pearl SEER 50 PLUS hőkamerás adapter átalakítja nappali céltávcsövét hőkamerás eszközzé, amely...
Termékkód: 2NPSEER50PLUS EAN: 8594191311141 Gyártó: Night Pearl
- Leírás
- Termékkérdés
Hőleképező adapter 50 mm-es objektívvel a tárgy megfigyeléséhez éjjel-nappal, ködben és esőben. Wi-Fi kapcsolat.
A Night Pearl SEER 50 PLUS hőkamerás adapter átalakítja nappali céltávcsövét hőkamerás eszközzé, amely kiváló képfelbontást biztosít, és lehetőséget ad a vadászati, katonai, biztonsági és egyéb célokra való fókuszálásra. A Night Pearl SEER 50 PLUS egy céltávcső adapteren keresztül egyszerűen rögzíthető, melynek szemkönnyítése, szándékos körvonalai és beállításai közel vannak a felhasználóhoz, ezért könnyítést hoz a szemnek a hosszú távú megfigyelés során, lehetővé teszi a tapasztalt szokások alkalmazását, amelyek a távcsőhöz kapcsolódnak. nappali optika használata.
A színpaletták széles választéka lehetővé teszi a felhasználó számára, hogy a különböző háttértől és időjárási viszonyoktól függően észlelje a célpontot, az ergonomikus joystick segítségével a menüben való navigálás gyors és felhasználóbarát. A Night Pearl SEER 50 PLUS Wi-Fi kapcsolattal rendelkezik fotók/videók készítéséhez és megtekintéséhez, vagy a megfigyelt kép valós idejű megtekintéséhez az alkalmazáson keresztül mobileszközön.
Tulajdonságok:
- többfunkciós készülék - kézi hőleképező monokuláris vagy hőképes adapter
- egyszerű rögzítés a céltávcsőhöz adapter segítségével
- további lövés nélkül (lövéslista mellékelve)
- tartós könnyű test
- felhasználóbarát egykezes kezelés
- színpaletták széles választéka
- Wi-Fi kapcsolat, amely lehetővé teszi fénykép/videó készítését vagy megtekintését az alkalmazáson keresztül, valós időben nézve a megfigyelt képet
- 32 Gb belső memória
- PIP funkció - kép a képben
- integrált áttételi távolságmérő
- videó kimenet
- energiatakarékos üzemmód
- többnyelvű menü
- power bank opció (lásd a kapcsolódó termékeket lent)
Műszaki adatok:
| Optikai nagyítás | 1x |
| Digitális zoom (csak megfigyelésre) | 2x, 4x, PIP (csak monokulárishoz, konverziós módban nem érhető el) |
| Felbontás, magtípus | 384x288 px, kerámia ASi, 17µm |
| A lencse átmérője | 50 mm |
| Látómező | 7,4 ° x 5,6 ° |
| Objektív fókusz | kézikönyv |
| Lencserendszer | F1: 1 |
| Képfrissítési gyakoriság | 50 Hz (PAL) / 60 Hz (NTSC) |
| Kijelző típusa | OLED, 1024x768 px |
| Célérzékelés (1,7 m) | 1800 m |
| Célfelismerés (1,7 m) | 600 m |
| Szín paletta | 10 fajta |
| Belső memória | 32 GB |
| Integrált távolságmérő | igen (arányos) |
| Wi-Fi | Igen |
| Akkumulátor | 2x / CR123 |
| Elem élettartam | akár 5 óra a környezeti feltételektől függően, power bank opció |
| Üzemi hőmérséklet | -40 °C / + 60 °C |
| Dimenzió | 190 mm x 70 mm x 63 mm |
| Tömeg | 511 g |
| Garancia | 36 hónap |
A csomag tartalma: Night Pearl SEER 50 PLUS, használati útmutató, védőtok, 2 db CR123A elem, USB kábel, videokábel, szemlencse redukcióval, tisztító kendő, lőlap.
Megjegyzés: A jelenlegi modellvonalak eltérhetnek!

Fotócsapdák
Vadászoptika
Ellenőrző kamerák
Kémény igények
OXE Power
Kamera rendszerek
Biztonsági rendszerek
Hozzáférési rendszerek
Tűzjelzők
Strukturált kábelezés
Telefonok
Elektronika egyéb



















