Nous L11 Bluetooth Tuya Sprinkler
Okos bluetooth locsoló Nous L11 Tuya Vezérlés a Nous Smart/Tuya Smart alkalmazásban Bluetooth kapcsolattal 3x AAA elemmel működik Öntözés időzítő Időjárási késleltetett öntözés – Eső, hó vagy jégeső esetén az öntözés...
Termékkód: 2209-095 EAN: 5907772033661 Gyártó: NOUS
- Leírás
- Termékkérdés
Okos bluetooth locsoló Nous L11 Tuya
- Vezérlés a Nous Smart/Tuya Smart alkalmazásban Bluetooth kapcsolattal
- 3x AAA elemmel működik
- Öntözés időzítő
- Időjárási késleltetett öntözés – Eső, hó vagy jégeső esetén az öntözés ütemezése elhalasztható
- Modernizált acél szűrő
- Bluetooth vezérlés 60 méter távolságból
| Mark | ORR |
| Tanúsítványok | CE, Rohs |
| Tápegység | 3x AAA elem (nem tartozék) |
| Üzemi hőmérséklet | 3°C-50°C |
| Nedvességvédelmi szint | IP54 |
| Szelepnyomás | 0,5 bar - 8 bar (7,25 psi - 116 psi) |
| Szelep specifikációk | 1" BSP 3/4" bemeneti adapterrel, 3/4" kimeneti menettel |
| Maximális áramlási sebesség | 5 l/perc és 35 l/perc között |
| Kommunikációs szabvány | Bluetooth |

Fotócsapdák
Vadászoptika
Ellenőrző kamerák
Kémény igények
OXE Power
Kamera rendszerek
Biztonsági rendszerek
Hozzáférési rendszerek
Tűzjelzők
Strukturált kábelezés
Telefonok
Elektronika egyéb



















