NOUS P4 WiFi Tuya RGB E14 (2db)
2x intelligens izzó NOUS P4 WiFi Tuya RGB E14 kiterjeszti a modern belsőépítészet lehetőségeit. Könnyen és gyorsan változtathatja otthona világításának intenzitását, hőmérsékletét és színárnyalatát. RGB: 16 millió szín...
Termékkód: 2209-048 EAN: 5907772033180 Gyártó: NOUS
- Leírás
- Termékkérdés

2x intelligens izzó NOUS P4 WiFi Tuya RGB E14 kiterjeszti a modern belsőépítészet lehetőségeit. Könnyen és gyorsan változtathatja otthona világításának intenzitását, hőmérsékletét és színárnyalatát.
- RGB: 16 millió szín
- Névleges teljesítmény: 4,5 W
- Fényerő 380 lm
- Irányítsd eszközödet a világ bármely pontjáról
- Lehetőség az időzítő beállítására és a forgatókönyvek ütemezésére
- Ingyenes Nous Smart Home alkalmazás Androidra és iOS-re
- Támogassa a Tuya Smartot
- Könnyen beállítható és használható
- Hangvezérlés a Google Home vagy az Amazon Alexa segítségével
Irányítsd a világítást bárhonnan Változtassa meg hangulatát egyetlen kattintással, és változtassa meg a világítást a szobában. Bármit is csinál, a Nous P4 intelligens izzó segítségével azonnal megváltoztathatja a szoba világítását. Bárhonnan megteheti. |
Hidegtől melegig A NOUS P4 WiFi képes a világítás színhőmérsékletét 2700 - 6500K tartományba állítani, amivel egyedi hangulatot teremthet a munkához, pihenéshez, bulihoz vagy akár alváshoz. Így kezdheti a napot egy élénk tonizáló fénnyel, és éjszaka lazíthat aranyló meleg világítás mellett. |
Legyen világosság! A NOUS Smart Home rendszer lehetővé teszi a világítás hangvezérlését az Amazon Alexa és a Google Assistant segítségével. Csak egy szó, és a szoba pontosan az Ön képzeletének és hangulatának megfelelően világít! |
Használja más NOUS intelligens eszközökkel Egy modern okosotthonban több okoseszköz is képes kommunikálni egymással. Csatlakoztassa a P4 izzókat más okoseszközökhöz csoportosan, és átfogóan irányítsa őket. |
Az összes szín és árnyalat teljes spektruma
A NOUS P4 WiFi intelligens izzó kibővíti a modern belsőépítészet lehetőségeit: a több mint 16 millió színnek köszönhetően tökéletes hellyé varázsolhatja otthonát egy buli számára, életre keltheti az esti mesét, a világítást az otthon színvilágához igazíthatja. a helyiségben, vagy egyszerűen igazítsa a világítás színét hangulatához. Használhat előre beállított színes jeleneteket vagy saját fényképeit, hogy életre keltse emlékeit.
A NOUS P3 WiFi intelligens izzó specifikációi: 
- WiFi frekvencia: 2,4 Ghz
- WiFi távolság: 30m (környezettől függően)
- Üzemi hőmérséklet: -20 - 40 °C
- Névleges feszültség: 220 - 240 V / 50-60 Hz
- Teljesítmény: 4,5 W
- Aljzat: E14
- Dióda típusa: SMD
- Fényáram: 380 lm
- Színhőmérséklet: 2700-6500K
- Víz és por elleni védelem: IP20
- Méretek: 38 x 380 x 107 mm
| Mark | ORR |
| Arc | C37 |
| Fény hőmérséklet | 2700-6500 LE |
| Fényáram | 380 lm |
| Elektromos energia | 4,5W |
| Foglalat | E14 |
| Tanúsítvány | amazon |
| RGB | 16 millió szín |
| A készülék méretei | 38 x 38 x 107 mm |
| Üzemi hőmérséklet | -20ºC-40ºC |
| Színvisszaadási index (Ra) | > 80 |
| Nedvességvédelmi szint | IP20 |
| Üzemi feszültség tartomány | 220-240V |
| Élettartam | 30000 óra |
| LED típus | SMD |
| Jegyzőkönyv | IEEE 802.11b/g/n |
| Vezeték nélküli átvitel típusa | 2,4 GHz |
| rendszerkövetelmények | iOS 8 / Android 4.4 vagy újabb |
| Vezérlés okostelefonról | NOUS Smart Home / Tuya Smart |
| Kompatibilitás a hangasszisztensekkel | Amazon Alexa, Google Home |
| Garancia | 24 hónap |
| Csomag tartalma | 2x izzó, használati útmutató, csomagolás |
| Energiaosztály | F |
| Darabszám csomagonként | 2 |

Fotócsapdák
Vadászoptika
Ellenőrző kamerák
Kémény igények
OXE Power
Kamera rendszerek
Biztonsági rendszerek
Hozzáférési rendszerek
Tűzjelzők
Strukturált kábelezés
Telefonok
Elektronika egyéb























