Ömlesztett nedvességmérő készlet FW 550
WÖHLER FW 550 - SZILÁRD TÜZELŐANYAG NEDVESSÉGMÉRÉSE Első alkalommal van lehetőség ömlesztett tüzelőanyagok, például faapríték vagy pellet nedvességtartalmának meghatározására a VDI 4206 4. része szerint. A nedvességtartalom...
Termékkód: 1535 Gyártó: Wöhler Bohemia
- Leírás
- Termékkérdés
WÖHLER FW 550 - SZILÁRD TÜZELŐANYAG NEDVESSÉGMÉRÉSE
Első alkalommal van lehetőség ömlesztett tüzelőanyagok, például faapríték vagy pellet nedvességtartalmának meghatározására a VDI 4206 4. része szerint. A nedvességtartalom meghatározásához nedvességmérleget kell csatlakoztatni a készülékhez.
A készülék automatikusan felismeri a skálát, és végigvezeti Önt az ömlesztett anyagok mérési menüjén. A működési hibák gyakorlatilag kiküszöbölhetők, mivel a kijelzőn megjelenő utasítások végigvezetik a szabványos mérésen. A nedvességmérő mérleg először meghatározza a kiöntendő üzemanyag tömegét, majd meghatározza annak nedvességtartalmát. Ezt a folyamatot végső soron a sűrűség kompenzálja, így nagy pontosságot érünk el.
- az első olyan készülék, amelyet a TÜV laboratóriumaiban ömlesztett üzemanyagra teszteltek,
- dielektromos tömegmérés – 70%-os páratartalomig mérhető,
- integrált vízmérték a mérleg szintezéséhez.
Az FW 550 nedvességmérleg főbb felhasználási területei
- a tüzelőanyag nedvességtartalmának meghatározása a kemenceellenőrzés részeként
- kemencék felállítása ömlesztett tüzelőanyaghoz
- szilárd tüzelésű fűtés telepítése után alapos ügyfélszolgálat
- ömlesztett üzemanyag raktár
Műszaki adatok
| Ömlesztett üzemanyag nedvességmérés: | |
| Kijelző: | fa nedvességtartalma %-ban a tüzelőanyag száraz tömegéhez viszonyítva, alapján a víztartalomra való átállás lehetősége wv%-ban friss üzemanyag tömege; HF 550-en keresztül |
| Üzemanyag választás: | pellet, faforgács és hatféle gabona |
| A mérés elve: | dielektromos páratartalom mérés |
| Páratartalom mérési tartomány: | 0,1% u…70,0% u, felbontás 0,1% u |
| Víztartalom mérési tartomány: | 0,1 tömeg%…41,0 tömeg%, felbontás 0,1 tömeg%. |
| Pontosság: | 0,1% u…5,0% u ±2% u-nál 5,0% u…70,0% u a mért érték ±40%-ánál, a VDI 4206 4. része szerint vizsgált ömlesztett üzemanyagokhoz |
| Általános információk: | |
| Tápegység: | USB kapcsolaton keresztül |
| Nyitvatartás: | kb 20 óra (a munkakörülményektől és a kijelző háttérvilágításától függően) |
| Tárolási hőmérséklet: | -20°C ... +50°C |
| Üzemi hőmérséklet: | +5°C ... +40°C a pontosság megőrzése szempontjából |
| Súly: | 1.200g |
| Méretek: | magasság 245 mm, Ø 110 mm (henger), Ø 117 mm alap lemez |
Szállítási terjedelem
- Wöhler FW 550 - nedvességmérő skála
- védőburkolat és feltöltési segédanyag
- micro USB kábel
- műanyag bőrönd

Fotócsapdák
Vadászoptika
Ellenőrző kamerák
Kémény igények
OXE Power
Kamera rendszerek
Biztonsági rendszerek
Hozzáférési rendszerek
Tűzjelzők
Strukturált kábelezés
Telefonok
Elektronika egyéb



















