OXE Hornet 4G fotócsapda





!!! 32GB SD kártya, SIM, 8 db akkumulátor és INGYENES szállítás !!!
A fém védődoboz méretre készült az OXE HORNET 4G számára. Rendkívül tartós kivitelben készült. A doboz a fotócsapda lopás vagy megsemmisülés...
Termékkód: SET12-15 EAN: 8594200196141 Gyártó: OXE
- Leírás
- Termékkérdés
!!! 32GB SD kártya, SIM, 8 db akkumulátor és INGYENES szállítás !!!
A fém védődoboz méretre készült az OXE HORNET 4G számára. Rendkívül tartós kivitelben készült. A doboz a fotócsapda lopás vagy megsemmisülés elleni védelmére szolgál. A fém védődoboz egy lakattal vagy kötélzárral rögzíthető, a doboz tetején, amely kivehető. A doboz alatt található egy kimenet egy külső tápegység csatlakoztatására.Ez cseh precíziós gyártás!
Adjon meg egy e-mailt és azonnal küldje el - a fotócsapda üzembe helyezése még sosem volt ilyen egyszerű!
Modell 2025! OXE HORNET 4G fotóállomás fotó- és videósorozatok küldésével mobiltelefonra vagy e-mailre. Az igazán nagyszerű fotóknak, a kivitelezés minőségének, a töltés variálhatóságának és sok más praktikus tulajdonságnak köszönhetően az OXE HORNET 4G fotóállomás valóban megfelel a legigényesebb vásárlók minden igényének is.
A fotóállomás OXE HORNET 4G valóban megfelel a legigényesebb vásárlók minden igényének.
A Fotopast első pillantásra a cseh vidékre tervezett prémium álcázásával nyűgöz le. Ami a dizájnt és a praktikumot illeti, a fotopast előlapján egy átvezető szemet helyeztünk el a 8 mm vastag kötélzár kifeszítéséhez. Ezáltal ez a modell nagyon jól biztosítható a tolvajok ellen.

Ami azonban forradalmian új, az a fotócsapdát működtető rendszer. Az OXE HORNET 4G fotócsapda 8 AA elemmel vagy 4 újratölthető 18650-es cellával működtethető. Az OXE HORNET 4G fotócsapda egy antennával rendelkezik a 4G jel vételéhez, amely még rossz körülmények között is stabil. Ezért a fotócsapda rendelkezik egy GSM-modullal a rögzített képek MMS-üzeneteken keresztül történő elküldéséhez egy mobileszközre vagy e-mailben. Összesen legfeljebb 4 e-mail címre vagy 4 telefonszámra lehet beállítani a fényképek küldését. A maximális fotófelbontás 30 MP.
Az OXE HORNET 4G fotócsapda újra csatlakoztatható az OXE napelemes töltőhöz, amelyet az OXE fotócsapdák egyedileg készítettek. Így ezek nagyon jól működnek vele. Természetesen van egy nagy 2,4" kijelző, teljesen cseh menüvel. A fotócsapda beállítása és működtetése nagyon egyszerű. Csak adja meg a fogadó e-mail címét, és az OXE HORNET 4G fotócsapda azonnal üzembe helyezhető.
DESIGN
Az OXE HORNET 4G fotópasztát a cseh erdők és kertek körülményeihez igazodó, álcázott kivitelben készítettük. A fotócsapda nem zavarja az állatok normális életét. Ugyanakkor feltűnésmentes a vandálok vagy tolvajok számára. A fotócsapda robusztus kialakítású. A fotócsapda testéhez egy antenna van csavarozva, amely még a rosszul fedett területeken is stabil 4G jelet biztosít. Az előlapon, a lencse és a PIR-érzékelő között egy átvezető alagút található egy 8 mm-es kötélzár számára. Ami egy nagyon praktikus funkció, amely növeli a fotócsapda tolvajok elleni biztosításának lehetőségét.

GSM MODUL
Az OXE HORNET 4G fotócsapda rendelkezik egy GSM modullal, amelyen keresztül a rögzített fényképek és videók (3 – 10 mp a mobilhálózat minőségétől függően) elküldésre kerülnek a készülékre. A rögzített képeket legfeljebb 4 telefonszámra (a kép MMS üzenetként érkezik a mobileszközökre) vagy 4 e-mailre (a kép az Ön által kiválasztott e-mailre érkezik, amelyet mobileszközén, laptopján, számítógépén stb. megtekinthet). Az átvitel a leggyorsabb 4G hálózaton keresztül történik. Ez biztosítja az átvitel teljes stabilitását és megbízhatóságát.
BATTERIA ÉS TELJESÍTMÉNY
Itt is egy igazán forradalmi újdonsággal álltunk elő. A két különböző típusú akkumulátor használatának lehetőségét. Az OXE HORNET 4G fotócsapda működtetéséhez vagy 8 darab AA ceruzaelemet, vagy 4 darab újratölthető 18650-es akkumulátort használhat. Ha az OXE HORNET 4G fotócsapdát a nyári hónapokban üzemelteti, elegendő a hagyományos alkáli elemeket használni. Télen, amikor a hőmérséklet fagypont alá csökken, ajánlott lítium elemeket használni. A normál AA elemekkel vagy 18650-es újratölthető elemekkel történő működés mellett a fotócsapda egy külső 12V/7Ah akkumulátorról is működtethető, amely egy csatlakozókkal ellátott tápkábelen keresztül csatlakozik a fotócsapdához. Egy másik lehetőség a fotócsapda napelemmel történő táplálása. Ha már tudja, hogy külső akkumulátort vagy napelemes tápegységet fog használni, akkor javasoljuk, hogy rögtön vásárolja meg a költséghatékony csomagok egyikét:

SOLAR PANEL
Fotófülkét olyan helyen kívánja elhelyezni, ahol sok a napfény? Akkor nagyszerű hír, hogy az OXE HORNET 4G fotócsapda kompatibilis az OXE SOLAR CHARGER napelemmel. A napelem beépített Li-Ion akkumulátorral van felszerelve, amelynek kapacitása 8000 mAh. A napelemnek köszönhetően a fotócsapda használati idejét többszörösen meghosszabbíthatja.

Before you add
Az OXE HORNET 4G fotócsapda 78 LED-del van felszerelve, amelyek 940 nm-es láthatatlan megvilágítást biztosítanak akár 20 m távolságból is. Az éjszakai képek így kiváló minőségűek és élesek. A láthatatlan megvilágítás kihasználásával nem ijed meg a követett vad, és nem riasztja a fotócsapda jelenlétére a tolvaj jelenlétét.
INGYENES BEÁLLÍTÁS
A fotócsapda működése nagyon egyszerű, és az OXE fotócsapda-felhasználók sokéves tudására épül. A fotócsapda vezérléséhez egy nagyméretű 2,4" LCD kijelző, és gombok állnak rendelkezésre. A fotócsapda beállítását és működtetését az is megkönnyíti, hogy a fotócsapda MENÜ-je teljes egészében cseh nyelvű.
Cseh MENÜ
Az OXE HORNET 4G teljesen cseh nyelvű. Így angol nyelvtudás nélkül is gyorsan és egyszerűen beállíthatja a fotócsapdát!
LAKOSSÁGI FUNKCIÓK
Az érzékelési módok
Három üzemmód van, amelyekben rögzítheti és mentheti a készített képeket:
- Fotó - a fotócsapda fényképeket rögzít
- Video - a fotócsapda videót rögzít
- Fotó + videó - a fotócsapda először fotókat, majd videót rögzít
Fotófelbontás
Az OXE HORNET 4G nagyon jó minőségű fényképek készítésére képes. A felhasználó négyféle felbontás közül választhat:
- 30MP
- 24MP
- 16MP
- 8MP
A készített fényképek JPEG formátumúak.
Sorozatfelvétel
A sorozatfelvételi funkcióval több képet készíthet egymás után, így nem marad le semmilyen mozgásról a fotócsapda előtt! A következő fotósorozatok állíthatók be:
- 1 fénykép
- 2 fotóból álló sorozat egymás után
- 3 fotóból álló sorozat egy sorban
- 10 fotóból álló sorozat egy sorban
Videófelbontás
A fotócsapda a fényképek mellett videofelvételek rögzítésére is képes, maximális Full HD felbontásban. Itt is három felbontási lehetőség közül választhat:
- Full HD (1920 x 1080)
- HD (1280 x 720)
- WVGA (848 x 480)
A videó MOV kimeneti formátumban van.
Videó hossza
A videó hossza tartományokban állítható be:
- 03-10mp programozható a mobilhálózati átvitelhez
- 05-59sec, 1-10min programozható SD-kártyán való tároláshoz
Válaszidő
Az OXE HORNET 4G hihetetlenül gyors, mindössze 0,1 másodperces válaszidővel rendelkezik. Ennek köszönhetően gyakorlatilag semmilyen mozgásról nem marad le a fotócsapda előtt.
Az OXE HORNET 4G fotócsapda számos további funkcióval rendelkezik, mint például a PIR érzékelő érzékenységének beállítása, automatikus SIM betöltés, napi jelentések, biztonsági PIN-kód és még sok más.
PAKETTEL RENDELKEZŐ TARTALOM
- Fotopast OXE HORNET 4G
- Elvehető heveder a fotócsapda fára vagy rúdra történő rögzítéséhez
- Self-lokátor a fába vágáshoz
- SIM kártya + SIM kártya adapter
- USB kábel
- Kezelési útmutató

Technikai adatok
.
| Effektív pixelek: | 2560x1920 |
| Nappali/éjszakai üzemmód | Igen |
| IR tartomány: | 20m |
| IR beállítás: | 78db LED, 940nm láthatatlan IR LED |
| Memória: | SD kártya (4GB - 32GB) |
| Vezérlőbillentyűk: | 7 |
| Cél: | F = 3.0; FOV = 53°; Auto IR-Cut-Remove (éjszaka) |
| PIR-szög: | 60° |
| LCD kijelző: | 2.4" TFT, RGB, 262k |
| PIR elérés: | 20 m |
| Fényképfelbontás: |
30MP (7296*4104), 24MP (6528*3672), 16MP (5376*3024), 8MP (3840*2160) (Választható átviteli méret: 640x480; 1920x1440; eredeti fénykép: 8/16MP) |
| Fotóformátum: | JPEG |
| Videófelbontás | FHD (1920x1080), HD (1280x720), WVGA (640x360) |
| Video formátum: | AVI |
| Videó hossza: |
03-10sec programozható mobilhálózati átvitelhez |
| Soros rögzítés: | 1, 2, 3, 10 fénykép egymás után |
| Válaszsebesség: | 0,1 s |
| Trigger Intervall: | 5s |
| Fotó + videó: | Igen |
| Timelapse: | Igen |
| Hurokfelvétel: | On/Off (automatikus SD loop) |
| Hálózati teljesítmény: | Akkumulátor: 12V; DC: 12V/1~2A |
| Akkuteljesítmény: | 8AA vagy 4db 18650 (mindig egyféle akkumulátort használjon, ne kombinálja ezeket a típusokat egymással) |
| Külső egyenáramú tápegység: | 12V/1~2A |
| Standby: | 2 - 3 év |
| Automatikus kikapcsolás: | A kamera beállítási módban 2 perc múlva automatikusan kikapcsol, ha nem érinti a billentyűzetet. |
| Vezeték nélküli modul: | LTE modul; egyes országokban a 2G és 3G hálózatok is támogatottak. |
| Interfész: | Type-C/SD kártya/SIM kártya/DC port |
| Monitorozás: | Pánt; 1/4-20 állványmenet |
| Működési hőmérséklet: | 25°C és 60°C között |
| Tárolási hőmérséklet: | 30°C-tól 70°C-ig |
| Működési páratartalom: | 5–90% |
| Vízszigetelés: | IP66 |
| Nyelv: | Cseh, szlovák, angol, német, lengyel, spanyol, portugál, olasz, francia, holland, svéd, finn, norvég, norvég, dán, orosz |
| Méretek: | 127.5 x 103 x 78.9 mm |
| Súly: | 310 g |
| Tanúsítvány: | CE FCC RoHs |

Fotócsapdák
Vadászoptika
Ellenőrző kamerák
Kémény igények
OXE Power
Kamera rendszerek
Biztonsági rendszerek
Hozzáférési rendszerek
Tűzjelzők
Strukturált kábelezés
Telefonok
Elektronika egyéb




















