PARD OCELOT 480 50mm LRF 50mm LRF hőkamerás látcső
Egy szenzorral rendelkező nagy felbontású és felbontású érzékelőt tartalmaz;480*360 a Vox élvonalbeli hűtés nélküli technológiájával együtt,amely biztosítja a részletgazdag éscélzott jellemzők tiszta...
Termékkód: OC4-50/LRF Gyártó: PARD
- Leírás
- Termékkérdés
Egy szenzorral rendelkező nagy felbontású és felbontású érzékelőt tartalmaz;480*360 a Vox élvonalbeli hűtés nélküli technológiájával együtt,
amely biztosítja a részletgazdag és
célzott jellemzők tiszta láthatóságát.
Észleli a finom,0,02 ℃ alatti hőmérsékletkülönbséget,
tisztább és részletesebb képeket biztosít, és lehetővé teszi a tárgyak könnyebb
azonosítását különböző időjárási körülmények között.
100 mm hosszú szemtávcsővel tervezték, hogy biztonságosabb vadászatot
élményt nyújtson, és alkalmazkodjon
a hagyományos távcsőhasználók vadászati szokásaihoz.
kör alakú kerek kijelző 800*800 IPS , amely megfelel az emberi szem textúrájának.
Az eredmény egy természetesebb látvány.
Eltérő magasságú gombokkal készült a véletlen
érintések elkerülése és a pontos navigáció biztosítása érdekében még
a legsötétebb éjszakákon is.
Előrelátó lézeres távolságmérő 1000 m-es hatótávolsággal. A ballisztikus számológép figyelembe veszi
az olyan tényezőket, mint a torkolati sebesség és a rakéta tömege, valós idejű céltávolságot biztosít, és
megjeleníti a becsült becsapódási pontot a hatékony és pontos megoldás érdekében.
| Hőérzékelő | |
|---|---|
| Típus | Hűtés nélküli VOx (vanádium-oxid) |
| felbontás (pixel) | 480*360 |
| Pixelméret (µm) | 12*12 |
| NETD | ≤20 mK(0.02℃) |
| Keretszám (Hz) | 50 |
| Emberi érzékelési távolság (m) | 1800/2600 |
| Optika | |
| Objektív (mm) | 35/50 |
| Optikai nagyítás (x) | 2.3/3.3 |
| Digitális zoom (x) | 2/4/6/8 |
| Látómező (vízszintes) | 7,1°/5,0° |
| Látómező (függőleges) | 7.1°/5.0° |
| Látómező (átlós) | 10.0°/7.0° |
| Szemfelület (mm) | 100 |
| Dioptriás korrekció (D) | - 5~3 |
| Megjelenítés | |
| Típus | IPS |
| felbontás (pixel) | 800*800 |
| Fókuszálási stílus | 6 |
| Rács színe | 4 (piros/fehér/sárga/zöld) |
| Scene mód | Város/városerdő/erdő |
| Kép mód | WT-HOT/BK-HOT/EDGE/RD-HOT/IN-HOT/SKY |
| Fotó/Videó | |
| Fotó felbontása (pixelben) | 1536*1536 |
| Fotóformátum | .JPG |
| Videófelbontás (pixelben) | 768*768 |
| Video formátum | .mp4 |
| Tárolóhely (GB) | Micro SD kártya (max. 128 GB) |
| Képmotor | Pard IREA |
| Fő jellemzők | |
| LRF érzékelési tartomány (m/yds) | 1000/1200 |
| Ballisztikus számológép | Igen |
| PIP | Igen |
| Gyroszkóp | Igen |
| A visszarúgás által aktivált rögzítés | Igen |
| Hurokfelvétel | Igen |
| Hot Track | Igen |
| Elektronikus iránytű | Igen |
| Mikrofon | Igen |
| Firmware frissítés | Igen |
| Kapcsolatok | |
| USB Tpye-C | Igen |
| HDMI kimenet | Igen |
| WiFi | Igen |
| Támogatott alkalmazások | PardVision2 |
| Teljesítmény | |
| Akkumulátor típusa | Lítium-ion 21700*1 |
| Kimeneti feszültség (V) | 3,7 |
| Működési idő (h) | ≤5 |
| Külső tápegység | Típus C |
| Környezeti jellemzők | |
| Védelmi osztály | IP67 |
| Működési hőmérséklet (°C/°F) | -30 ~ +55 / -22 ~ +131 |
| visszarúgási ellenállás (J) | 6000 |
| Anyag | |
| Házszerkezet | Alumínium ötvözet |
| A lencse | Multirétegű üveglencse |
| Mérés | |
| Termék mérete (LRF-fel, L*Sz*H, mm) | "Ocelot 480-35mm objektív: 182*68*79 Ocelot 480-50mm objektív: 182*68*79″ |
| NW/db (LRF-fel és akkumulátorral, g) | "Ocelot 480-35mm objektív: 616,5 g Ocelot 480-50mm objektív: 647,5 g" |

Fotócsapdák
Vadászoptika
Ellenőrző kamerák
Kémény igények
OXE Power
Kamera rendszerek
Biztonsági rendszerek
Hozzáférési rendszerek
Tűzjelzők
Strukturált kábelezés
Telefonok
Elektronika egyéb



















