PO K1 - V2 - csatlakozódoboz tűzállósággal
Tűzálló csatlakozódoboz tűzálló kábelezés lehetséges csatlakoztatásához (elágazásához), 4x kábelhüvely, egy kerámia sorkapocs három, legfeljebb 10 mm2 keresztmetszetű vezetékhez való. A dobozok nagyobb sorkapcsokkal...
Termékkód: 2307-258 EAN: 8595584657471 Gyártó:
- Leírás
- Termékkérdés
Tűzálló csatlakozódoboz tűzálló kábelezés lehetséges csatlakoztatásához (elágazásához), 4x kábelhüvely, egy kerámia sorkapocs három, legfeljebb 10 mm2 keresztmetszetű vezetékhez való. A dobozok nagyobb sorkapcsokkal egészíthetők ki akár 16 mm2 keresztmetszetű vezetékekhez. ČSN 73 0895, STN 92 0205: 2014, DIN 4102-12:1998-112 szerint tanúsítva.
| Tűzállóság | P-90 R |
| Összeszerelés módja | fal/mennyezet |
| Anyag | acél 1mm |
| Szín | RAL 2004 |
| Hőbiztosíték | 152 °C |
| Max. jelenlegi | 10A |
| A vénák keresztmetszete | max 10mm2 |
| A terminálok száma | 3 |
| Bizonyítvány | ČSN 73 0895, STN 92 0205: 2014, DIN 4102-12:1998-112 |
| A telepítés módja | rögzítés: betonhoz, falazathoz, trapézhoz |
| Borító | IP44 |
KS 3x10mm - kerámia sorkapocs 3x10mm
1 995 Ft

Fotócsapdák
Vadászoptika
Ellenőrző kamerák
Kémény igények
OXE Power
Kamera rendszerek
Biztonsági rendszerek
Hozzáférési rendszerek
Tűzjelzők
Strukturált kábelezés
Telefonok
Elektronika egyéb


















