PS-12V-3A - tápegység 12VDC/3A, védelem, LED, tápkábel nélkül
Tápegység CCTV kamerák és tartozékok táplálására. Rövidzárlat, túlfeszültség és túlterhelés elleni védelem. LED kimenet jelzés. Kivitel műanyag dobozban vezeték nélkül 230 VAC (szükséges a 0101-671 teljesítéshez), 12 VDC...
Termékkód: 2207-015 EAN: 8595584660785 Gyártó: RX corp.
- Leírás
- Termékkérdés
Tápegység CCTV kamerák és tartozékok táplálására. Rövidzárlat, túlfeszültség és túlterhelés elleni védelem. LED kimenet jelzés. Kivitel műanyag dobozban vezeték nélkül 230 VAC (szükséges a 0101-671 teljesítéshez), 12 VDC csatlakozóval végződve 5,5/2,1 mm.
| Modul típusa | kapcsolt forrás |
| Bemeneti feszültség | 230 VAC/50 Hz |
| Kimeneti feszültség | 12 VDC |
| Csatlakozó típusa | 5,5 x 2,1 x 10 mm – HÍM (középső tű +) |
| Max. aktuális sorsolás | 3 A |
| Rövidzárlat elleni védelem | Igen |
| Túlfeszültség védelem | Igen |
| Túltöltés elleni védelem | Igen |
| Vezeték hossza 230V | nem része a terméknek (0101-671-et kell hozzáadni) |
| Vezeték hossza 12V | 100 cm |
| Jelzés | LED dióda - 12V kimenet |
| Végrehajtás | műanyag |
| Szín | fekete |

Fotócsapdák
Vadászoptika
Ellenőrző kamerák
Kémény igények
OXE Power
Kamera rendszerek
Biztonsági rendszerek
Hozzáférési rendszerek
Tűzjelzők
Strukturált kábelezés
Telefonok
Elektronika egyéb



















