PS-ADP-48VDC-2A - adapter 48V DC / 2A
Hálózati adapter 48V DC kimeneti feszültséggel és 2A max.árammal. A maximális kimeneti teljesítmény 96 W. 3 tűs tápkábel jár hozzá. A tápegység az otthoni IP-telefonokhoz és egyéb eszközökhöz készült DAHUA VTNS2003B-2 switch...
Termékkód: 2311-007 EAN: 8595584658089 Gyártó: VAR-TEC
- Leírás
- Termékkérdés
Hálózati adapter 48V DC kimeneti feszültséggel és 2A max.árammal. A maximális kimeneti teljesítmény 96 W. 3 tűs tápkábel jár hozzá. A tápegység az otthoni IP-telefonokhoz és egyéb eszközökhöz készült DAHUA VTNS2003B-2 switch táplálására használható.
| Modul típusa | forrás |
| Forrás típus | bekapcsolva |
| Tápegység | 230 V AC/50 Hz |
| Kimeneti feszültség | 48V DC |
| Max. aktuális sorsolás | 2A |
| Csatlakozó típusa | 5,5/2,1 mm |
| A tápkábel hossza | 1,3 m (hálózati váltóáram) / 1,4 m (egyenáram az adaptertől) |
| Végrehajtás | műanyag |
| Szín | fekete |
PS-ADP-48VDC-2A - adapter 48V DC / 2A
15 037 Ft

Fotócsapdák
Vadászoptika
Ellenőrző kamerák
Kémény igények
OXE Power
Kamera rendszerek
Biztonsági rendszerek
Hozzáférési rendszerek
Tűzjelzők
Strukturált kábelezés
Telefonok
Elektronika egyéb
















