PS-BOX-13V3A18Ah II - tartalék tápegység a dobozban
Kiegészítő tápegység fémdobozban, hellyel a tartalék akkumulátornak. A tápegység AC / DC konverter, amelyet nagy üzemi ellenállás, nagy hatásfok és minimális fűtés jellemez. A kialakítást betörésjelző berendezésekben való...
Termékkód: 2112-003 EAN: 8595584659758 Gyártó:
- Leírás
- Termékkérdés
Kiegészítő tápegység fémdobozban, hellyel a tartalék akkumulátornak. A tápegység AC / DC konverter, amelyet nagy üzemi ellenállás, nagy hatásfok és minimális fűtés jellemez. A kialakítást betörésjelző berendezésekben való használatra tervezték, de más esetekben is használható, ahol 12 V = tartalék tápfeszültség szükséges.
| Modul típusa | további forrás |
| Forrás típus | AC/DC konverter |
| Végrehajtás | konzervdoboz |
| Tápegység | 230 V ~), (200 - 240 V ~) |
| Kimeneti feszültség | 13,8 V = (12 - 14 V =) |
| Max. áramfelvétel az AUX kimenetről | 3 A |
| Tartalék akkumulátor töltőáram | 0,5 A |
| Tartalék akkumulátor | max. 18 Ah |
| AC hiba észlelése | igen, LED |
| Akkumulátor töltési jel | igen, LED |
| AUX túlterhelés észlelése | igen, LED |
| AUX kimenet védelem | rövidzárlat, túlterhelés |
| Akkumulátor védelem | kisütés 9,5 V alatt, polaritás váltás |
| Túlfeszültség-védelem | igen, AC bemenet |
| Fedél szabotázs | Igen |

Fotócsapdák
Vadászoptika
Ellenőrző kamerák
Kémény igények
OXE Power
Kamera rendszerek
Biztonsági rendszerek
Hozzáférési rendszerek
Tűzjelzők
Strukturált kábelezés
Telefonok
Elektronika egyéb



















