PS-BOX-26V5A18Ah II - tartalék áramforrás dobozban
Kiegészítő tápegység készlet bádogdobozban, 2 x 18 Ah-s tartalék akkumulátorral. A forrás egy AC/DC konverter, amelyet nagy üzemi ellenállás, nagy hatásfok és minimális fűtés jellemez. A forrás elsősorban a VAR-TEC infrasorompók...
Termékkód: 2212-006 EAN: 5902135319499 Gyártó:
- Leírás
- Termékkérdés
Kiegészítő tápegység készlet bádogdobozban, 2 x 18 Ah-s tartalék akkumulátorral. A forrás egy AC/DC konverter, amelyet nagy üzemi ellenállás, nagy hatásfok és minimális fűtés jellemez. A forrás elsősorban a VAR-TEC infrasorompók táplálására szolgál, de bárhol használható, ahol 24 V = tartalék forrás szükséges.
| Modul típusa | további erőforrás |
| Forrás típus | AC/DC átalakító |
| Végrehajtás | konzervdoboz |
| Tápegység | 230 V~, (180 - 260 V~) |
| Kimeneti feszültség | 24 V= (24 - 28 V=) |
| Max. áramfelvétel az AUX kimenetről | 5 A + 0,5 A akkumulátor vagy 3,5 A + 2 A akkumulátor |
| Tartalék akkumulátor töltőáram | 0,5A vagy 2A |
| Tartalék akkumulátor töltőáram | jumper kapcsolás |
| Tartalék akkumulátor | max. 2 x 18 Ah |
| AC hiba észlelése | igen, LED-ek |
| AUX túlterhelés észlelése | igen, LED-ek |
| AUX kimenet védelem | rövidzárlat, túlterhelés |
| Akkumulátor védelem | kisülés 19 V alatt, fordított polaritás |
| Túlfeszültség védelem | igen, AC bemenet |
| Fedél szabotázs | Igen |

Fotócsapdák
Vadászoptika
Ellenőrző kamerák
Kémény igények
OXE Power
Kamera rendszerek
Biztonsági rendszerek
Hozzáférési rendszerek
Tűzjelzők
Strukturált kábelezés
Telefonok
Elektronika egyéb



















