PS-DT/12V/5A + pl. kábel 230VAC/10A - hálózati tápellátás CCTV és egyéb célokra és kábel
CCTV kamerák és tartozékok táplálására tervezett hálózati adapter. Egyszerű kapcsolóüzemű tápegység műanyag dobozban, flexo kábellel 230 V~ bemenethez és 12 V= csatlakozóval végződő dupla vezetékkel. Szabványos tápkábel 230...
Termékkód: 2001-049 EAN: 8595584669054 Gyártó: RX corp.
- Leírás
- Termékkérdés
CCTV kamerák és tartozékok táplálására tervezett hálózati adapter. Egyszerű kapcsolóüzemű tápegység műanyag dobozban, flexo kábellel 230 V~ bemenethez és 12 V= csatlakozóval végződő dupla vezetékkel. Szabványos tápkábel 230 VAC/10 A hajlított csatlakozóval, szabványos csatlakozóval és IEC-320-C14 csatlakozóval 1,5 m hosszú áramforrás, számítógép, CCTV felvevő stb. csatlakoztatásához.
| Modul típusa | kapcsolt forrás |
| Bemeneti feszültség | 230 V~/50 Hz |
| Kimeneti feszültség | 12 V= |
| Max. aktuális sorsolás | 5 A |
| Végrehajtás | műanyag |
| Vezeték hossza 230V | 150 cm |
| Vezeték hossza 12V | 90 cm |
| Jelzés | LED dióda - 12V kimenet |
| Szín | fekete |
| Dimenzió | 12 x 12 |

Fotócsapdák
Vadászoptika
Ellenőrző kamerák
Kémény igények
OXE Power
Kamera rendszerek
Biztonsági rendszerek
Hozzáférési rendszerek
Tűzjelzők
Strukturált kábelezés
Telefonok
Elektronika egyéb



















