RAKZ-BT - EM olvasó cl. harang és BT
Autonóm/rendszer kártyaolvasó billentyűzettel, csengőgombbal és az olvasó Bluetooth-on keresztüli vezérlésének lehetőségével a Tuya mobilalkalmazás támogatásával. Az olvasó kimeneti jele relé/Wiegand. A felhasználói...
Termékkód: 2201-054 EAN: 8595584659925 Gyártó: VAR-TEC
- Leírás
- Termékkérdés
Autonóm/rendszer kártyaolvasó billentyűzettel, csengőgombbal és az olvasó Bluetooth-on keresztüli vezérlésének lehetőségével a Tuya mobilalkalmazás támogatásával. Az olvasó kimeneti jele relé/Wiegand. A felhasználói jogosultság kód megadásával, kártya csatolásával vagy a kártya kóddal történő megerősítésével lehetséges. Az ajtó működtetéséhez a kilépés gomb bemenete is használható. A Wiegand kimeneten keresztül egy kiváló vezérlőegységhez (például AC800NTx/BC800NT4) csatlakoztatható.
| Modul típusa | érintésmentes olvasó billentyűzettel |
| Olvasási tartomány | 2-6 cm |
| Engedélyezés | kártya vagy kód (kártya és kód egyaránt) |
| Olvasó programozás | az olvasó billentyűzetének használatával |
| Olvasó programozás | Bluetooth-on keresztül a Tuya mobilalkalmazás támogatásával |
| Kártya | EM szabvány 125 kHz |
| felhasználók száma | 1000 max |
| Telepítési kód | igen, 1 |
| A felhasználói kód hossza | 4-6 számjegy |
| Tápegység | 12-18 V DC |
| A jelenlegi felhasználás | 150 mA max |
| Kimeneti jel az olvasótól | 1x NC/NO relé |
| Max. kimeneti relé terhelés | 12 V / 2 A |
| Relé aktiválási ideje | 1-99 mp. |
| Bemenet | igen, 1 x NC ajtóérintkező |
| Kilépés gomb | Igen |
| Riasztás kimenet | Igen |
| Riasztás ideje | 0-3 perc |
| Szabotázs | igen, csengő aktiválása |
| Optikai jelzés | LED-ek piros/zöld |
| Hangjelzés | igen, csengő |
| Gomb háttérvilágítás | Igen |
| Funkció | lehetőség az olvasó vezérlésére Bluetooth 4.0 és újabb verzión keresztül |
| Funkció | Tuya mobilalkalmazások támogatása (Android 4.3 és újabb, iOS 7.0 és újabb) |
| Végrehajtás | műanyag, fém |
| Szín | fekete ezüst |
RAKZ-BT - EM olvasó cl. harang és BT
52 178 Ft
RA2 -EM - EM kártyaolvasó - KÜLTÉRI
31 223 Ft

Fotócsapdák
Vadászoptika
Ellenőrző kamerák
Kémény igények
OXE Power
Kamera rendszerek
Biztonsági rendszerek
Hozzáférési rendszerek
Tűzjelzők
Strukturált kábelezés
Telefonok
Elektronika egyéb



















