Reader1 EM&HID - fekete - kártyaolvasó EM&HID - OUTDOOR
A Reader1 EM&HID - fekete rendszerolvasó 125 kHz-es frekvencián működő, érintésmentes kártyák / címkék olvasására szolgál, és támogatja az EM és HID szabványokat. Ennek az olvasónak az elegáns és nagyon keskeny profilja...
Termékkód: 2307-148 EAN: 8595584657990 Gyártó: SEBURY
- Leírás
- Termékkérdés
A Reader1 EM&HID - fekete rendszerolvasó 125 kHz-es frekvencián működő, érintésmentes kártyák / címkék olvasására szolgál, és támogatja az EM és HID szabványokat. Ennek az olvasónak az elegáns és nagyon keskeny profilja fekete színváltozatban beltéri és kültéri telepítésekhez is használható. Az olvasó egyszerre van felszerelve egy kétszínű LED-del és egy belső berregővel a felhasználó jogosultsági állapotának optikai és vizuális jelzésére (elfogadás/elutasítás). Ezek az olvasók elsősorban a hozzáférési rendszerek vezérlőegységeihez kapcsolódnak (pl. VAR-TEC: BC800NT4), használhatók SLAVE olvasóként egyes autonóm olvasókhoz, és általában bármilyen más Wiegand 26 kompatibilis eszközhöz csatlakoztathatók.
| Modul típusa | érintés nélküli RFID rendszer olvasó |
| Olvasási tartomány | kártya / medál: 0 - 5 cm / 0 - 2 cm |
| Wiegand kimeneti formátum | 26 bites |
| Engedélyezés | kártya / címke |
| Kártya | EM 125 KHz |
| Kártya | HID 125kHz |
| Tápegység | 12 VDC |
| A jelenlegi felhasználás | 150 mA max |
| A jelenlegi felhasználás | nyugalmi 18 / 25 mA (MF / EM&HID) |
| Optikai jelzés | LED piros/zöld |
| Hangjelzés | igen, csengő |
| Szabotázs | Nem |
| A tápvezeték hossza | 40 cm |
| Max. a tápkábel hossza | 100 m |
| Összeszerelés módja | a felszínre |
| Végrehajtás | műanyag / polikarbonát |
| Szín | fekete |
| Kimeneti relé | NEM |

Fotócsapdák
Vadászoptika
Ellenőrző kamerák
Kémény igények
OXE Power
Kamera rendszerek
Biztonsági rendszerek
Hozzáférési rendszerek
Tűzjelzők
Strukturált kábelezés
Telefonok
Elektronika egyéb



















