SF 100 WSST fehér - lapos sziréna és jeladó
Lapos kivitelű piezo sziréna jelzőlámpával beltéri környezetre, EN54-3, 32 hang, 2 hangerő. két riasztási értesítési mód (riasztás, evakuálás). Aktiválása a kapcsokra 24 V feszültséggel történik. Lehetőség a csak audio vagy...
Termékkód: 2107-151 EAN: 8595584656078 Gyártó: Teletek
- Leírás
- Termékkérdés
Lapos kivitelű piezo sziréna jelzőlámpával beltéri környezetre, EN54-3, 32 hang, 2 hangerő. két riasztási értesítési mód (riasztás, evakuálás). Aktiválása a kapcsokra 24 V feszültséggel történik. Lehetőség a csak audio vagy optikai jelzés aktiválásának kiválasztására (DIP kapcsoló).
| Tápegység | 20-28 V= |
| A jelenlegi felhasználás | 8,5 - 25 mA |
| Jelentésbeállítások | Aalarm és Evac terminálok |
| Állítsa be a hangerőt | 2 szint 94 dB/102 dB @ 1 méteres hang, típus 27 |
| Végrehajtás | műanyag |
| Szín | fehér |
| Borító | IP21C |
| Bizonyítvány | EN54-3 |
| Sorkapocs blokk | huzal 0,4 - 1,5 mm |
| Dokumentáció | Telepítési kézikönyv - Összeszerelési kézikönyv |
| Frekvencia | jeladó 1 Hz |

Fotócsapdák
Vadászoptika
Ellenőrző kamerák
Kémény igények
OXE Power
Kamera rendszerek
Biztonsági rendszerek
Hozzáférési rendszerek
Tűzjelzők
Strukturált kábelezés
Telefonok
Elektronika egyéb

















