SXKD-5E-FTP-PE-SAM - Solarix kültéri, önhordó, 305 m/tekercs, Fca
Az SXKD-5E-FTP-PE-SAM jelű Solarix telepítőkábel egy megbízható, kültéri, 5E kategóriájú árnyékolt kábel, amelyet Ethernet protokollok, köztük 2,5GBASE-T és 5GBASE-T* működtetésére terveztek. A kábel felépítése F/UTP, és...
Termékkód: 2306-213 EAN: 8595684701319 Gyártó: SOLARIX
- Leírás
- Termékkérdés
Az SXKD-5E-FTP-PE-SAM jelű Solarix telepítőkábel egy megbízható, kültéri, 5E kategóriájú árnyékolt kábel, amelyet Ethernet protokollok, köztük 2,5GBASE-T és 5GBASE-T* működtetésére terveztek. A kábel felépítése F/UTP, és külön szigetelésben elhelyezett tartó acélhuzallal van felszerelve, amely lehetővé teszi a kábel önhordó kábelként való használatát 70m távolságig. A köpeny típusa UV-stabil PE Fca tűzreakció-osztályú. A kábel vezetői kiváló minőségű, 99,97%-os réztisztaságú rézhuzalból készülnek. A kábel könnyedén megfelel az ISO/IEC 11801, EN 50173 és ANSI/TIA 568.2-D nemzetközi szabványok követelményeinek. A többi Solarix kábelhez hasonlóan az SXKD-5E-FTP-PE-SAM kábel is méter per 1 m-es jelöléssel van ellátva a 0 és 305 m közötti tartományban. A kábelt nagy szilárdságú fa orsón szállítjuk, amelyen minden szükséges termékinformáció van feltüntetve, beleértve a sorkódokat, a gyártási tételt, a leírást és a legfontosabb műszaki paramétereket. A kábel rögzítéséhez horgonyt használhat.
| Kábel típusa | FTP |
| Végrehajtás | 4 pár |
| Kategória | 5e |
| Huzal | huzal |
| Vezető átmérője | 0,5 mm |
| Árnyékolás | Igen |
| Árnyékolás tervezése | fóliával mind a 4 pár körül |
| Külső burok | PE |
| Reakció a tűzre | FC |
| Kábel külső átmérője | 6,4 mm + 2,6 mm |
| Kabát színe | fekete |
| Csomagolás | 305 méter, tekercs |
| Csomag súlya | 17,6 kg |
SXKD-6-UTP-PVC - Solarix, 500 m/tekercs, Eca
148 466 Ft

Fotócsapdák
Vadászoptika
Ellenőrző kamerák
Kémény igények
OXE Power
Kamera rendszerek
Biztonsági rendszerek
Hozzáférési rendszerek
Tűzjelzők
Strukturált kábelezés
Telefonok
Elektronika egyéb



















