SXKD-5E-FTP-PE - Solarix kültéri, 305 m/doboz, Fca
Az SXKD-5E-FTP-PE jelű Solarix telepítőkábel egy megbízható, kültéri, 5E kategóriájú árnyékolt kábel, amelyet Ethernet protokollok működtetésére terveztek, beleértve a 2.5GBASE-T és 5GBASE-T* protokollokat. A kábel felépítése...
Termékkód: 1912-047 EAN: 8595684701272 Gyártó: SOLARIX
- Leírás
- Termékkérdés
Az SXKD-5E-FTP-PE jelű Solarix telepítőkábel egy megbízható, kültéri, 5E kategóriájú árnyékolt kábel, amelyet Ethernet protokollok működtetésére terveztek, beleértve a 2.5GBASE-T és 5GBASE-T* protokollokat. A kábel felépítése F/UTP, UV-stabil PE-köpeny, Fca tűzreakció-osztályú és IP67-es védettséggel. A kábel vezetői kiváló minőségű, 99,97%-os réztisztaságú rézhuzalból készülnek. A kábel könnyedén megfelel az ISO/IEC 11801, EN 50173 és ANSI/TIA 568.2-D nemzetközi szabványok követelményeinek. A többi Solarix kábelhez hasonlóan az SXKD-5E-FTP-PE kábel is méter per 1 m-es jelöléssel van ellátva a 0 és 305 m közötti tartományban. A kábelt rendkívül ellenálló, háromrétegű polírozott kartondobozban szállítjuk (mindig színkódolva a kábel típusához), amelyen minden szükséges termékinformáció szerepel, beleértve a vonalkódokat, a gyártási tételt, a leírást és a legfontosabb műszaki paramétereket. A talajba szereléskor mindig HDPE védőburkolat használatát javasoljuk.
| Kábel típusa | FTP |
| Végrehajtás | 4 pár |
| Kategória | 5e |
| Huzal | huzal |
| Vezető átmérője | 0,5 mm |
| Árnyékolás | Igen |
| Árnyékolás tervezése | fóliával mind a 4 pár körül |
| Külső burok | PE |
| Reakció a tűzre | FC |
| Kábel külső átmérője | 6,2 mm |
| Kabát színe | fekete |
| Csomagolás | 305 méter, doboz |
| Csomag súlya | 12 kg |

Fotócsapdák
Vadászoptika
Ellenőrző kamerák
Kémény igények
OXE Power
Kamera rendszerek
Biztonsági rendszerek
Hozzáférési rendszerek
Tűzjelzők
Strukturált kábelezés
Telefonok
Elektronika egyéb



















