SXKD-6-UTP-LSOH - Solarix LSOH, 500 m/tekercs, Dca-s2,d2,a1
Az SXKD-6-UTP-LSOH jelű Solarix telepítőkábel egy megbízható, 6. kategóriájú, árnyékolatlan kábel, amelyet Ethernet protokollok működtetésére terveztek, beleértve a 2.5GBASE-T és 5GBASE-T protokollokat. A kábel felépítése U/UTP...
Termékkód: 2306-033 EAN: 8595584657457 Gyártó: SOLARIX
- Leírás
- Termékkérdés
Az SXKD-6-UTP-LSOH jelű Solarix telepítőkábel egy megbízható, 6. kategóriájú, árnyékolatlan kábel, amelyet Ethernet protokollok működtetésére terveztek, beleértve a 2.5GBASE-T és 5GBASE-T protokollokat. A kábel felépítése U/UTP műanyag kereszttel, amely biztosítja a párok maximális elválasztását egymástól a kábel teljes hosszában. A köpeny típusa LSOH, Dca-s2,d2,a1 tűzreakciós osztályú. A kábel vezetői kiváló minőségű, 99,97%-os réztisztaságú rézhuzalból készülnek. A kábel könnyedén megfelel az ISO/IEC 11801, EN 50173 és ANSI/TIA 568.2-D nemzetközi szabványok követelményeinek. Ennek a kábelnek a teljesítményparamétereit a FORCE TECHNOLOGY független vizsgálólaboratórium az EC Verified program részeként tesztelte a legmagasabb szinten, az úgynevezett Component Level-ig. A tanúsítvány elérhető itt a honlapon a "Letöltések" fülön vagy közvetlenül a FORCE laboratórium honlapján. A CPR (305/2011 sz. EU-rendelet) esetén a kábelt az AVCP 3 tulajdonságértékelő rendszerben tesztelik, a többi Solarix kábelhez hasonlóan az SXKD-6-UTP-LSOH kábelen is 1 m-es átmérővel van ellátva. a tartomány 0-tól 500 m-ig A kábelt rendkívül tartós, háromrétegű polírozott kartondobozban szállítjuk, amely tartalmazza az összes szükséges termékinformációt, beleértve a vonalkódokat, a gyártási tételt, a leírást és a legfontosabb műszaki paramétereket.
| Kábel típusa | UTP |
| Végrehajtás | 4 pár |
| Kategória | 6 |
| Huzal | huzal |
| Vezető átmérője | 0,55 mm |
| Árnyékolás | Nem |
| Külső burok | LS0H |
| Reakció a tűzre | Dca-s2,d2,a1 |
| Kábel külső átmérője | 6,1 mm |
| Kabát színe | lila |
| Csomagolás | 500 méter, tekercs |
| Csomag súlya | 23,6 kg |
SXKD-6-FTP-PVC - Solarix, 500 m/tekercs, Eca
197 941 Ft

Fotócsapdák
Vadászoptika
Ellenőrző kamerák
Kémény igények
OXE Power
Kamera rendszerek
Biztonsági rendszerek
Hozzáférési rendszerek
Tűzjelzők
Strukturált kábelezés
Telefonok
Elektronika egyéb



















