TD 100 hőnyomtató
TD 100 hőnyomtató Újabb a Wöhler termékpalettát bővítő számos készülék közül, ami elengedhetetlen ahhoz, hogy a vevő azonnali mérési jegyzőkönyvet kapjon. A TD 100 hőnyomtató segítségével az infravörös interfésszel...
Termékkód: 4160 Gyártó: Wöhler Bohemia
- Leírás
- Termékkérdés
TD 100 hőnyomtató
Újabb a Wöhler termékpalettát bővítő számos készülék közül, ami elengedhetetlen ahhoz, hogy a vevő azonnali mérési jegyzőkönyvet kapjon. A TD 100 hőnyomtató segítségével az infravörös interfésszel felszerelt eszközök mért adatai nyomtathatók.
Műszaki adatok:
| Általános információk: | |
| Betűméret: | nyolc pont |
| Nyomdai papír: | papírszélesség 57 mm |
| Felület: | infravörös port |
| Akkumulátor: | 4 x 1,5 V egycellás (AA) |
| Üzemi hőmérséklet: | 0°C és 50°C között |
| Rel. levegő páratartalma: | 10-80%, nincs páralecsapódás |
| Méretek: | 150 x 80 x 45 mm |
| Súly: | 420 g papírtekerccsel együtt |
| Áramfelvétel: | |
| Online: | 1,5A |
| Alvó üzemmód: | 26 mA |
| Le: | < 5 μA |
Szállítási terjedelem:
- Wöhler TD 100 készülék
- 4x akkumulátor
- papírtekercs
Tömítések a szorítókengyelhez
7 209 Ft
PTFE - kúp
8 131 Ft

Fotócsapdák
Vadászoptika
Ellenőrző kamerák
Kémény igények
OXE Power
Kamera rendszerek
Biztonsági rendszerek
Hozzáférési rendszerek
Tűzjelzők
Strukturált kábelezés
Telefonok
Elektronika egyéb



















