V4R - kültéri egység 4 tl. és egy olvasó
Kültéri ajtóegység széles látószögű kamerával, 4 hívógombbal és kártya/chip olvasóval, hangszóróval és mikrofonnal. A hívógombok száma a VE12 gombbővítővel bővíthető. Modul típusa kültéri ajtó egység olvasóval Címek...
Termékkód: 1312-033 EAN: 8595584631242 Gyártó: V-LINE
- Leírás
- Termékkérdés
Kültéri ajtóegység széles látószögű kamerával, 4 hívógombbal és kártya/chip olvasóval, hangszóróval és mikrofonnal. A hívógombok száma a VE12 gombbővítővel bővíthető.
| Modul típusa | kültéri ajtó egység olvasóval |
| Címek száma | 4 (gyűrűs gombok) |
| Címek száma | (VE12-vel max. 28 címre bővíthető) |
| Tápegység | 22–27 V DC (forrás VT-SEPv2+PS2) |
| A jelenlegi felhasználás | min. 40 mA, max. 200 mA |
| Kábelezés | 2 vezeték, csavart, árnyékolatlan |
| Kimenet ajtózárhoz | NO/NC, max. terhelés 12 V DC/270 mA |
| Kimenet ajtózárhoz | (a kimenet nem tudja táplálni az önzáró zárakat, pl. SAM EL) |
| Az ajtózár nyitási ideje | 1-99 mp |
| Kamera | ARS - 105° széles kapcsolódási szög |
| Kártya | EM szabvány 125 kHz |
| Olvasási tartomány | 3-5 cm |
| Memória kapacitás | 320 kártya |
| Kilépés gomb | Igen |
| Optikai jelzés | hívás, ajtónyitás, állapot |
| A rendszerben lévő ajtóegységek száma | max. 4 (VT-BUS4A modullal) |
| Építkezés | süllyesztett vagy felületes a VV-E-KRYT használatakor |
| Építkezés | (telepítő doboz a csomag része) |
| Végrehajtás | alumínium ötvözet |
VE24 - bővíthető ajtóegység 24 tl-rel.
46 080 Ft

Fotócsapdák
Vadászoptika
Ellenőrző kamerák
Kémény igények
OXE Power
Kamera rendszerek
Biztonsági rendszerek
Hozzáférési rendszerek
Tűzjelzők
Strukturált kábelezés
Telefonok
Elektronika egyéb



















