V8R-ZAP - kültéri videó egység 8tl. - süllyesztett
Kültéri süllyesztett ajtóegység széles látószögű kamerával, 8 hívógombbal és olvasóval, hangszóróval és mikrofonnal. Modul típusa kültéri süllyesztett ajtóegység olvasóval Címek száma 8 (gyűrűs gombok) Tápegység...
Termékkód: 1507-013 EAN: 8595584630511 Gyártó: V-LINE
- Leírás
- Termékkérdés
Kültéri süllyesztett ajtóegység széles látószögű kamerával, 8 hívógombbal és olvasóval, hangszóróval és mikrofonnal.
| Modul típusa | kültéri süllyesztett ajtóegység olvasóval |
| Címek száma | 8 (gyűrűs gombok) |
| Tápegység | 22–27 V DC (forrás VT-SEPv2+PS2) |
| A jelenlegi felhasználás | min. 40 mA, max. 200 mA |
| Kábelezés | 2 vezeték, csavart, árnyékolatlan |
| Kimenet ajtózárhoz | NO/NC, max. terhelés 12 V DC/270 mA |
| Kimenet ajtózárhoz | (a kimenet nem tudja táplálni az önzáró zárakat, pl. SAM EL) |
| Az ajtózár nyitási ideje | 1-99 mp |
| Kamera | színes ARS - 105° széles látószög |
| Kártya | EM szabvány 125 kHz |
| Olvasási tartomány | 3-5 cm |
| Memória kapacitás | 320 kártya |
| Kilépés gomb | Igen |
| A rendszerben lévő ajtóegységek száma | max. 4 (VT-BUS4A modullal) |
| Optikai jelzés | hívás, ajtónyitás, állapot |
| Építkezés | mély |
| Építkezés | (telepítő doboz a csomag része) |
| Végrehajtás | vandálellenes, rozsdamentes acél |
VE24 - bővíthető ajtóegység 24 tl-rel.
46 080 Ft

Fotócsapdák
Vadászoptika
Ellenőrző kamerák
Kémény igények
OXE Power
Kamera rendszerek
Biztonsági rendszerek
Hozzáférési rendszerek
Tűzjelzők
Strukturált kábelezés
Telefonok
Elektronika egyéb



















