VEGER W1156 MagMulti 10000mAh
A kiváló minőségű, 10 000 mAh kapacitású VEGER W1156 MagMulti power bank vezetékes és vezeték nélküli töltést is lehetővé tesz. A készülék két mágneses vezeték nélküli töltőfelülettel van felszerelve Apple Watch és...
Termékkód: 2310-082 EAN: 8595584656979 Gyártó: VEGER
- Leírás
- Termékkérdés
A kiváló minőségű, 10 000 mAh kapacitású VEGER W1156 MagMulti power bank vezetékes és vezeték nélküli töltést is lehetővé tesz. A készülék két mágneses vezeték nélküli töltőfelülettel van felszerelve Apple Watch és iPhone/Android telefonokhoz. Ez a nagy teljesítményű powerbank akár 4 eszközt is képes egyszerre tölteni, és az MSDS, UN38.3 DGM biztonsági tanúsítványnak köszönhetően repülőgépeken is használható.
Bemenetek: USB-C 18W, Lightning 18W
Kimenetek: USB-A QC3.0 18W max. 22.5W, USB-C
Többfunkciós mágneses vezeték nélküli power bank 3 az 1-ben

A VEGER W1156 nem csak egy többfunkciós vezeték nélküli 3 az 1-ben powerbank az iPhone sorozathoz 12/13/14, Airpods és Apple Watch, hanem Android telefonokhoz és más MagSafe és Qi technológiát támogató eszközökhöz is. Ugyanakkor PD20W 10000 mAh-s hordozható töltőként is működik, normál power bank funkcióval USB-A és USB-C portokon keresztül.
Összecsukható töltő Apple Watchhoz

A power bank mágnesesen összecsukható töltőfelülettel van felszerelve az Apple Watch számára. Amint ráhelyezi az óra hátulját, a töltés megkezdődik. A töltő 0-90° tartományban állítható, könnyedén összehajtható egy normál power bank méretűre, helytakarékos és könnyen hordozható.
Nagy sebességű töltés és újratöltés

A 20 W-os PD Lightning bemenettel és USB-C bemenettel/kimenettel, amelyek támogatják a PPS töltést, valamint a PD/QC3.0 és USB QC3.0 kimeneti portot, a power bank hatékony és gyors töltéssel tudja ellátni telefonjait vagy táblagépeit. A telefonok és AirPods vezeték nélküli kimenet támogatja az 5 W, 7,5 W (iPhone-hoz), 10 W és 15 W Max vezeték nélküli gyorstöltést. Az iWatch kimenete 2,5 W teljesítményt kínál.
Széleskörű kompatibilitás

A vezeték nélküli kimenetek kompatibilisek az Apple iWatch 7/6/5/4/3/2/SE-vel; AirPods 2/3/Pro/Pro 2 fejhallgató; iPhone 14/14Plus/14Pro/14ProMax/13 Mini/13/13 Pro/13 Pro Max/12 Mini/12/12 Pro/12 Pro Max/iPhone 11/X/8 és egyéb Qi-kompatibilis eszközök. Ezenkívül kompatibilis a legtöbb piacon lévő eszközzel, például okosórákkal és USB-C vagy USB-A kimenetet használó okostelefonokkal.
Többszörös védelem töltés közben
A beépített intelligens védelmek védik készülékét a túlfeszültségtől, rövidzárlattól, túlmelegedéstől és túltöltéstől, ezzel növelve a használat biztonságát.

| Modell megjelölés | W1156 |
| Akkumulátor-kapacitás | 10 000 mAh / 38,5 Wh |
| Névleges kapacitás | 5500 mAh (5 V / 3 A) |
| USB-C bemenet 1 | 5 V / 2 A vagy 9 V / 2 A |
| USB-C bemenet 2 | 5 V / 3 A vagy 9 V / 2 A |
| Lightning típusú bemenet | 5 V / 2 A vagy 9 V / 2 A |
| USB kimenet | 4,5 V / 5 A; 5 V / 4,5 A; 9 V / 2 A; 12 V / 1,5 A |
| USB-C kimenet 2 | 5 V / 3 A; 9 V / 2,2 A; 12 V / 1,5 A |
| Vezeték nélküli töltés | 5W / 7,5W / 10W / 15W |
| Apple Watch töltése | 2,5 W (vezeték nélküli) |
| Méretek | 142,7 x 69,8 x 18,6 mm |
| Tömeg | 223 g |
| Állapot megjelenítési stílus | LED kijelző |

Fotócsapdák
Vadászoptika
Ellenőrző kamerák
Kémény igények
OXE Power
Kamera rendszerek
Biztonsági rendszerek
Hozzáférési rendszerek
Tűzjelzők
Strukturált kábelezés
Telefonok
Elektronika egyéb



















