VFC-1 slim - kültéri egység halszem kamerával
Kültéri ajtóegység halszem kamerával 170°-os látószöggel. Tartalmaz egy kamerát, háttérvilágítást, csengőgombot, hangszórót, mikrofont és relét az ajtózár vezérléséhez. Eszköz típusa ajtó egység Tápegység 22–27 V DC...
Termékkód: 1906-013 EAN: 8595584646895 Gyártó: V-LINE
- Leírás
- Termékkérdés
Kültéri ajtóegység halszem kamerával 170°-os látószöggel. Tartalmaz egy kamerát, háttérvilágítást, csengőgombot, hangszórót, mikrofont és relét az ajtózár vezérléséhez.
| Eszköz típusa | ajtó egység |
| Tápegység | 22–27 V DC a VT-SEPv2+PS1 forrásból |
| A jelenlegi felhasználás | min. 15 mA, max. 130 mA |
| Kamera | 2 Mpix halszem kamera |
| Látószög (vízszintes) | 170° |
| Ragyogás | igen, LED-ek |
| Kimenet ajtózárhoz | 1 x NO/NC relé (a VT-RELAY modul segítségével egy második relével bővíthető) |
| Tápellátás lezárása | egységtől, max 270 mA/12 V DC (önzáró zárakat nem lehet táplálni) |
| Tápellátás lezárása | ext. forrás, relé terhelés max 24V/1A DC/AC |
| Az ajtózár nyitási ideje | 1-99 másodperc |
| Kilépés gomb | Nem |
| Beszélgetési idő | 90 másodperc max |
| RFID olvasó | Nem |
| Kód billentyűzet | Nem |
| Vezérlő gomb | csengetés |
| A rendszerben lévő ajtóegységek száma | max.4 (a VT-BUS4A modul használatakor) |
| Kábelezés | 2 vezeték, csavart, árnyékolatlan |
| A telepítés módja | felszínes |
| Végrehajtás | műanyag/fém |
| Szín | ezüst |
VT-D-SL2 - belső audio egység
20 745 Ft
VT-D-70-DP-B - belső 7" LCD egység - fekete
100 374 Ft

Fotócsapdák
Vadászoptika
Ellenőrző kamerák
Kémény igények
OXE Power
Kamera rendszerek
Biztonsági rendszerek
Hozzáférési rendszerek
Tűzjelzők
Strukturált kábelezés
Telefonok
Elektronika egyéb



















