VHC-1 v2 - kültéri egység kamerával
Kültéri ajtóegység kamerával. Tartalmaz egy kamerát, háttérvilágítást, csengőgombot, hangszórót, mikrofont és relét az ajtózár vezérléséhez. Modul típusa kültéri ajtó egység kamerával Tápegység 22–27 V DC a...
Termékkód: 1704-021 EAN: 8595584636278 Gyártó: V-LINE
- Leírás
- Termékkérdés
Kültéri ajtóegység kamerával. Tartalmaz egy kamerát, háttérvilágítást, csengőgombot, hangszórót, mikrofont és relét az ajtózár vezérléséhez.
| Modul típusa | kültéri ajtó egység kamerával |
| Tápegység | 22–27 V DC a VT-SEPv2+PS1 forrásból |
| A jelenlegi felhasználás | min. 35 mA, max. 130 mA |
| Kamera | Színes ARS, széles látószög 105° |
| Ragyogás | igen, LED-ek |
| Kimenet ajtózárhoz | 1 x NO/NC relé (a VT-RELAY modul segítségével egy második relével bővíthető) |
| Tápellátás lezárása | egységtől, max 270 mA/12 V DC (önzáró zárakat nem lehet táplálni) |
| Tápellátás lezárása | ext. forrás, relé terhelés max 24V/1A DC/AC |
| Az ajtózár nyitási ideje | 1-99 másodperc |
| Kilépés gomb | igen - csak akkor, ha a zárat az egységről táplálja |
| Beszélgetési idő | 90 másodperc max |
| Vezérlő gomb | csengetés |
| A rendszerben lévő ajtóegységek száma | max. 4 (a VT-BUS4A modul használatakor) |
| Kábelezés | 2 vezeték, csavart, árnyékolatlan |
| Telepítés | felszínes |
| Végrehajtás | fém |
| Szín | ezüst |
| A csomag része | rozsdamentes acél tető (sz 95 x ma 180 x ma 41 mm) |
VT-D-4S - belső 4,3"-os LCD egység
58 464 Ft
VT-D-70-DP-B - belső 7" LCD egység - fekete
100 374 Ft

Fotócsapdák
Vadászoptika
Ellenőrző kamerák
Kémény igények
OXE Power
Kamera rendszerek
Biztonsági rendszerek
Hozzáférési rendszerek
Tűzjelzők
Strukturált kábelezés
Telefonok
Elektronika egyéb



















