VHC-1-ZAP v2 - kültéri süllyesztett egység kamerával
Kültéri egygombos egység kamerával süllyesztett szereléshez. Tartalmaz egy kamerát, LED háttérvilágítást, csengőgombot, hangszórót, mikrofont, süllyesztett dobozt Modul típusa kültéri ajtó egység kamerával Tápegység 22–27 V...
Termékkód: 2305-033 EAN: 8595584656900 Gyártó: V-LINE
- Leírás
- Termékkérdés
Kültéri egygombos egység kamerával süllyesztett szereléshez. Tartalmaz egy kamerát, LED háttérvilágítást, csengőgombot, hangszórót, mikrofont, süllyesztett dobozt
| Modul típusa | kültéri ajtó egység kamerával |
| Tápegység | 22–27 V DC a VT-SEPv2+PS1 forrásból |
| A jelenlegi felhasználás | min. 35 mA, max. 130 mA |
| Kamera | Színes ARS |
| Kamera beállítások | Nem |
| Látószög (vízszintes) | 105° |
| Vízszintes felbontás | 650 tévésor |
| Ragyogás | igen, LED-ek |
| Kimenet ajtózárhoz | 1 x NO/NC relé |
| Tápellátás lezárása | egységtől, max 270 mA/12 V DC (önzáró zárakat nem lehet táplálni) |
| Tápellátás lezárása | ext. forrás, relé terhelés max. 24 V/1 A DC/AC |
| Az ajtózár nyitási ideje | 1-99 p |
| Kilépés gomb | igen (csak ha a zárat az egységről működteti) |
| Beszélgetési idő | 90 másodperc |
| Vezérlő gomb | 1x vastagság csengetés |
| A rendszerben lévő ajtóegységek száma | max.4 (a VT-BUS4A modul használatakor) |
| Kábelezés | 2 vezeték, csavart, árnyékolatlan |
| Telepítés | mély |
| Szín | rozsdamentes acél |
| A csomag része | süllyesztett doboz (sz 105 x ma 208 x ma 41 mm) |
VT-D-70-DPW - beltéri WIFI 7" LCD egység
104 565 Ft

Fotócsapdák
Vadászoptika
Ellenőrző kamerák
Kémény igények
OXE Power
Kamera rendszerek
Biztonsági rendszerek
Hozzáférési rendszerek
Tűzjelzők
Strukturált kábelezés
Telefonok
Elektronika egyéb



















