VHC-2 v2 - kültéri egység kamerával
Kültéri ajtóegység kamerával. Tartalmaz egy kamerát, háttérvilágítást, 2 csengőgombot, hangszórót, mikrofont és egy relét az ajtózár vezérléséhez. Modul típusa kültéri ajtó egység kamerával Tápegység 22 - 27 V DC a...
Termékkód: 1709-055 EAN: 8595584640602 Gyártó: V-LINE
- Leírás
- Termékkérdés
Kültéri ajtóegység kamerával. Tartalmaz egy kamerát, háttérvilágítást, 2 csengőgombot, hangszórót, mikrofont és egy relét az ajtózár vezérléséhez.
| Modul típusa | kültéri ajtó egység kamerával |
| Tápegység | 22 - 27 V DC a VT-SEPV2+PS1 forrásból |
| A jelenlegi felhasználás | min. 35 mA, max. 130 mA |
| Kamera | Színes ARS, széles látószög 105° |
| Ragyogás | igen, LED-ek |
| Kimenet ajtózárhoz | 1 x NO/NC relé (a VT-RELAY modul segítségével egy második relével bővíthető) |
| Tápellátás lezárása | az egységtől: max. 270 mA/12 V DC (az önzáró zárakat nem lehet táplálni) |
| Tápellátás lezárása | ext. forrás: relé terhelés max 24V/1A DC/AC |
| Az ajtózár nyitási ideje | 1-99 másodperc |
| Kilépés gomb | igen - csak akkor, ha a zárat az egységről táplálja |
| Beszélgetési idő | 90 másodperc max |
| Vezérlő gomb | 2x csengetés |
| A rendszerben lévő ajtóegységek száma | max. 4 (a VT-BUS4A modul használatakor) |
| Kábelezés | 2 vezeték, csavart, árnyékolatlan |
| Telepítés | felszínes |
| Végrehajtás | fém |
| Szín | ezüst |
| A csomag része | rozsdamentes acél tető (sz 95 x ma 180 x ma 41 mm) |
VFC-1-KL-MECH-ZAP - kültéri süllyesztett egység halszem kamerával és mechanikával. billentyűzet
92 160 Ft
VT-D-HF2 - belső kihangosító egység
20 745 Ft
VHC-1 v2 - kültéri egység kamerával
60 560 Ft

Fotócsapdák
Vadászoptika
Ellenőrző kamerák
Kémény igények
OXE Power
Kamera rendszerek
Biztonsági rendszerek
Hozzáférési rendszerek
Tűzjelzők
Strukturált kábelezés
Telefonok
Elektronika egyéb



















