Viking go10 10000mAh
Viking go10 10000mAh
A Viking go10 egy praktikus és megbízható powerbank, amely egyesíti magában a 10000mAh kapacitást (37Wh), a gyors töltést és a modern designt. kompakt méretének köszönhetően könnyen elrejtheted a zsebedben vagy a...
Termékkód: VGO10B EAN: 8595656505563 Gyártó: VIKING
- Leírás
- Termékkérdés
Viking go10 10000mAh
A Viking go10 egy praktikus és megbízható powerbank, amely egyesíti magában a 10000mAh kapacitást (37Wh), a gyors töltést és a modern designt. kompakt méretének köszönhetően könnyen elrejtheted a zsebedben vagy a táskádban, és bárhol és bármikor rendelkezésedre áll az áram - akár utazol, akár sportolsz, akár dolgozol.
A digitális LED-kijelző azonnal mutatja a powerbank hátralévő kapacitását, így mindig áttekintheted a töltöttségi állapotot. A beépített LED-es zseblámpa jól jön a sötétben való tájékozódáshoz vagy vészhelyzetekben.
.jpg)
Főbb jellemzők:
- Akkukapacitás 10000mAh (37Wh)
- 2x USB-A kimenet, maximális teljesítménye 15W
- USB-C, Micro USB és Lightning bemenet a powerbank töltéséhez
- Intelligens védelem a túlfeszültség, túlmelegedés és túltöltés ellen
- Átlátszó LED kijelző mutatja az akkumulátor töltöttségi állapotát
- LED fény a vészhelyzetekhez
- Kompakt méret és könnyű súly - ideális utazáshoz és mindennapi használatra
- Mobiltelefonok, fejhallgatók és egyéb eszközök töltésére alkalmas
.jpg)
Maximális rugalmasság - gyors és korlátlan töltés
Töltse a Powerbankot USBC, Lightning és Micro USB segítségével. A két USBA porton egyszerre két eszközt is képes táplálni - kiválóan alkalmas például telefon és fejhallgató számára. (Szabványos 5V-os töltés)
.jpg)
A csomag terjedelme:
1 db Powerbank Viking go10 10000mAh
| Technikai specifikációk: | |
| Márka: | Viking |
| Modell: | VIKING go10 10000mAh |
| Kapacitás: | 10000mAh/37Wh |
| Akkumulátor: | polimer lítium akkumulátor |
| Méret: | 99*62*22mm |
| Súly: | 190g |
| USB 2.0 kimeneti feszültség/áram: | 5V/3A |
| USB 2.0 kimeneti feszültség/áram: | 5V/3A |
| USB-C bemeneti feszültség/áram: | DC5V/2A |
| Világítás bemeneti feszültség/áram: | DC5V/2A |
| Micro USB bemeneti feszültség/áram: | DC5V/2A |
| Min. töltések száma: | 500x |
| Feltöltési idő: | körülbelül 4 óra |
| Szerviz: | micro USB kábel, használati útmutató CZ-ben |
| LED fény: | Igen |
| Anyag: | ABS + PC |
| Védelmi típusok: | Túláramvédelem túlfeszültség elleni védelem rövidzárlat elleni védelem Védelem a spontán kisülés ellen Védelem a veszélyes kisülés ellen A töltési áram és feszültség automatikus ellenőrzése |
A termékképek csak tájékoztató jellegűek.
A műszaki specifikációk kifejezett értesítés nélkül változhatnak.


Fotócsapdák
Vadászoptika
Ellenőrző kamerák
Kémény igények
OXE Power
Kamera rendszerek
Biztonsági rendszerek
Hozzáférési rendszerek
Tűzjelzők
Strukturált kábelezés
Telefonok
Elektronika egyéb



















