Viking HDs04 4G napelemes kamera
Viking HDs04 4G napelemes kamera
A Viking HDs04 4G szolárkamera nagy felbontású 2304 x 1296, 12x manuális zoomot kínál. A napelemnek köszönhetően teljesen független az elektromos hálózattól.A kamera PIR érzékelővel van felszerelve,...
Termékkód: VHDS044G EAN: 8595656504238 Gyártó: VIKING
- Leírás
- Termékkérdés
Viking HDs04 4G napelemes kamera
A Viking HDs04 4G szolárkamera nagy felbontású 2304 x 1296, 12x manuális zoomot kínál. A napelemnek köszönhetően teljesen független az elektromos hálózattól.
A kamera PIR érzékelővel van felszerelve, amely megbízhatóan érzékeli a mozgást 12 méteres távolságig.
Ez a készülék ideális megoldás az otthonok, vállalkozások és áramellátás nélküli kültéri területek biztonságára.
Kizárólag 4G SIM-kártyával működik (nem kompatibilis az Orange SIM-kártyákkal), és a kártyán lévő PIN-kódot deaktiválni kell.
Főbb jellemzők:
- 12x kézi zoom: Az akár még 70 méterig éles zoomolással minden mozdulatot részletesen láthat.
- Felfejlett mozgásérzékelés: A 0-12 méteres hatótávolságú PIR érzékelő megbízhatóan érzékeli az embereket, és automatikusan riasztást indít, hogy azonnal figyelmeztesse Önt a szokatlan tevékenységre.
- Bidirekcionális hangátvitel: A beépített mikrofonnal és hangszóróval közvetlenül kommunikálhat az UBOX alkalmazáson keresztül, bárhol is van. Az UBOX alkalmazással bárhol kommunikálhat.
- Nagy látómező: A PTZ kamera vízszintes irányban 355°, függőleges irányban pedig 90°-ban forgatható, így teljes körű ellenőrzést biztosít a megfigyelt terület felett.
- Nagyfelbontású videó: A 2304 x 1296 felbontás éles, részletes képeket biztosít, amelyek minden fontosat rögzítenek.
- Tárolás elérhető távolságban: A 128 GB-ig terjedő Micro SD kártya támogatás vagy az opcionális felhőalapú tárolás rengeteg helyet biztosít a felvételek számára.
Napenergia és tartósság
A kamera három beépített 2600mAh-s akkumulátorral van felszerelve, amelyeket egy napelem táplál. Ez biztosítja a folyamatos működést anélkül, hogy a hálózatra kellene csatlakoztatni. A Viking HDs04 4G napelemes kamera ellenáll a szélsőséges hőmérsékletnek (-30°~+60°) és a páratartalomnak (0%~90%), így ideális kül- és beltéri használatra.
A Viking HDs04 4G napkamerája tökéletes megoldás azok számára, akik megbízható, környezetbarát és nagy teljesítményű biztonsági kamerát keresnek, fejlett funkciókkal és az UBOX alkalmazáson keresztül történő egyszerű kezeléssel.

A csomag terjedelme:
1 db - Viking HDs04 4G napelemes kamera
1 db - Csavar készlet
1 db - Napelemes panel
1 db - USB-C kábel
1 db - Felhasználói kézikönyv
| Technikai jellemzők: | |
| Modell: | Viking HDs04 4G napelemes kamera |
| 12x zoom: | Kézi zoomolással nagyítható vagy kicsinyíthető, élesség 70 méterig |
| PIR: | A PIR érzékelési távolsága 0-12 méter, képes érzékelni az embereket és a nyomkövetést, majd riasztó gombot biztosít. | .
| Kétirányú hangátvitel: | Beépített mikrofon, így az alkalmazáson keresztül beszélhet |
| Alarm: | Igen |
| Tároló (max. 128 GB memóriakártya vagy felhőalapú tároló): | Például 24 órás futás esetén 5 GB-ot használunk fel egy napra, a fennmaradó napokon 123 GB használható | .
| Chip: | T40 |
| Szenzor: | 2 db 1/2.9´´ CMOS érzékelő (képérzékelő) |
| Objektív: | 4+12mm |
| Kameraszög: | 85° |
| Video formátum: | H265 |
| Videófelbontás: | 2304 x 1296+2304 x 1296 |
| Alkalmazás(operációs rendszer): | Android, iOS |
| Elérések: | UBOX |
| Hálózat: | 4G, csak 4G SIM-kártyával működik |
| Érzékelési mód: | PIR |
| Érzékelési távolság: | 0-12 méter |
| Érzékelési szög: | 120° |
| Automatikus érzékelés: | Igen |
| PTZ szög: | Horizontal 355° Vertical 90° |
| Infrared Light: | 2 db infravörös lámpa |
| Éjszakai látási mód: | 850nm infravörös fény |
| Fehér fény: | 3 db fehér LED |
| Hangszóró: | Beépített (3Wx1) |
| Mikrofon: | Built-in |
| Cloud Storage: | Megfelelően testreszabható alkalmazásonként |
| Lokális tárolás: | Micro SD kártya (max 128GB) |
| Teljesítmény üzemmód: | Solar |
| Akkukapacitás: | 7800mAh (3db 18650-es akkumulátor) |
| Maximális működési teljesítmény: | 5W |
| Működési környezet: | Külső/külső |
| Működési hőmérséklet: | -30°~+60° |
| Működési páratartalom: | 0%~90% |
| Bemenet: | USB-C |
| A töltéshez megfelelő adapter - paraméter: | DC 5V/2A |
| Súly: | Kamera 584g, napelem 228g | .
| Méretek: | Kamera 14,2 x 13,6 x 14,5 cm, Napelem 18,3 x 16,8 cm | .
| Cloud Storage Pricing: | |
| 30 napos előfizetés (7 napos archiválási rekord a felhőben) | $1.99 |
| 30 napos előfizetés (30 napos archivált felvétel a felhőben) | $3.99 |
| 180 napos előfizetés (7 napos archivált felvétel a felhőben) | $10.99 |
| 180 napos előfizetés (30 napos archivált felvétel a felhőben) | 19,99$ |
| 360 napos előfizetés (7 napos archivált felvétel a felhőben) | 19,99 USD |
| 360 napos előfizetés (30 napos archivált felvétel a felhőben) | $39.99 |
A termékképek kizárólag tájékoztató jellegűek.
A műszaki specifikációk előzetes értesítés nélkül változhatnak.


Fotócsapdák
Vadászoptika
Ellenőrző kamerák
Kémény igények
OXE Power
Kamera rendszerek
Biztonsági rendszerek
Hozzáférési rendszerek
Tűzjelzők
Strukturált kábelezés
Telefonok
Elektronika egyéb




















