Viking kézi munkalámpa B6692
Viking B6692 kézi munkalámpa
A Viking B6692 egy praktikus és nagy teljesítményű munkalámpa, amely ideális a műhelybe, otthonra, építkezésre vagy nyaralóba.A Viking B6692 egy praktikus és nagy teljesítményű munkalámpa.
Ez a...
Termékkód: B6692 EAN: 8595656508793 Gyártó: VIKING
- Leírás
- Termékkérdés
Viking B6692 kézi munkalámpa
A Viking B6692 egy praktikus és nagy teljesítményű munkalámpa, amely ideális a műhelybe, otthonra, építkezésre vagy nyaralóba.
A Viking B6692 egy praktikus és nagy teljesítményű munkalámpa.Ez a munkalámpa 600 lm fényerősséget biztosít, három világítási módot kínál, valamint IPX6 és IK07 védelemnek köszönhetően nagyfokú tartósságot biztosít, így minden helyzetben nélkülözhetetlen segítője.<
Ez a lámpa előnye, hogy a töltéséhez nem kell hagyományos elem, csak egy USB-C bemenettel rendelkező töltő dokkolót kell használnod (a dokkolót a csomag tartalmazza).
Főbb jellemzők:
- Ergonomikus forma: A vastagabb és szakaszosan megemelt felület az oldalakon kényelmes fogást biztosít, még hosszú órákon át tartó munka esetén is.
- Erős megvilágítás: Akár 600 lm magas üzemmódban elegendő fényt biztosít bármilyen tevékenységhez, míg az alacsonyabb üzemmódok (200 lm) energiát takarítanak meg.
- Flexibilis használat: A beépített állvány akár 180 fokban is mozgatható, és a mágnesnek köszönhetően bármilyen fémfelületre rögzíthető. A mágnesnek köszönhetően bármilyen fémfelületre rögzíthető.
- Univerzális rögzítés: A tetején egy 360 fokban elforgatható kampó található, így a lámpa gyakorlatilag bárhová felakasztható. A lámpa gyakorlatilag bárhová felakasztható.
- Egyszerű működés: A lámpa aktiválása egyszerű - nyomja meg a BE/KIKapcsolót, és szükség szerint váltson a különböző fénymódok között.
Pakett tartalma:
1 db - Viking B6692 kézi munkalámpa
1 db - dokkolóállomás és USB-C USB-A kábel
| A lámpa műszaki jellemzői: | |
| Modell: | Viking B6692 kézi munkalámpa |
| Fényforrás | SMD + COB |
| Luminance: | 200 lm(Low) - 600 lm(High) - 200 lm(SMD) |
| Fényszín: | 5500 - 7500K, Ra 70 |
| Control Mode: |
A lámpa aktiválásához nyomja meg az ON/OFF kapcsolót, majd egyedi nyomásokkal váltogathat a fénymódok között, amíg végül a lámpa ki nem kapcsol. . |
| Működési idő: | 9h(Low) - 3h(High) - 9h(SMD) |
| Védelem: | IPX6/IK07 |
| Méretek: | 18.6 x 5.3 x 3.6 cm |
| Akkukapacitás: | 3.7V 4000mAh |
| Töltési idő: | 4.5h |
| Akkumulátor kijelző: | 4 LED-es kijelző |
| Feltöltő dokkolóállomás (bemenet): | USB-C |
| Súly: | 335 g |
A termékképek kizárólag tájékoztató jellegűek.
A műszaki specifikációk kifejezett értesítés nélkül változhatnak.


Fotócsapdák
Vadászoptika
Ellenőrző kamerák
Kémény igények
OXE Power
Kamera rendszerek
Biztonsági rendszerek
Hozzáférési rendszerek
Tűzjelzők
Strukturált kábelezés
Telefonok
Elektronika egyéb



















