Viking kézi munkalámpa B6799
Viking B6799 kézi munkalámpa
A Viking B6799 egy praktikus és nagy teljesítményű munkalámpa, amely ideális a műhelybe, otthonra, építkezésre vagy nyaralóba.
Ez a munkalámpa 800 lm fényerőt, powerbank funkciót (vészhelyzetben),...
Termékkód: B6799 EAN: 8595656508755 Gyártó: VIKING
- Leírás
- Termékkérdés
Viking B6799 kézi munkalámpa
A Viking B6799 egy praktikus és nagy teljesítményű munkalámpa, amely ideális a műhelybe, otthonra, építkezésre vagy nyaralóba.
Ez a munkalámpa 800 lm fényerőt, powerbank funkciót (vészhelyzetben), hosszú fénykibocsátást
Főbb jellemzők:
- Változatos rögzítés: A 360°-ban forgatható kampókkal a tetején és az alján, valamint az erős mágnessel az alján könnyen rögzítheti a lámpát különböző felületekre.
- Integrált mozgatható állvány: Az állvány 180°-os elforgatást tesz lehetővé a lámpa optimális, igény szerinti beállításához.
- Két fényforrás: A fő LED-szalag erőteljes megvilágítást biztosít, míg a tetején található kis kerek lámpa ideális kisebb terek megvilágítására.
- Két mágnes a hátoldalon: A hátsó rögzítéshez.
A csomag tartalma:
1 db - Viking B6799 kézi munkalámpa
1 db - USB-C USB-A kábel
| A lámpa műszaki jellemzői: | |
| Modell: | Viking B6799 kézi munkalámpa |
| Fényforrás | SMD+COB |
| Luminance: | 210 lm (Low) - 800 lm (High) - 55 lm (SMD) |
| Fényszín: | 6000 - 7000K, Ra 70 |
| Vezérlési mód: |
A lámpa bekapcsolásához nyomja meg az ON/OFF kapcsolót, majd egyes megnyomásokkal váltogathat a fénymódok között, amíg a lámpa végül ki nem kapcsol. A fény intenzitásának beállításához nyomja meg az ON/OFF kapcsolót. |
| Működési idő: | 12h(Low) - 3.5h(High) - 30h(SMD) |
| Védelem: | IPX0/IK07 |
| Méretek: | 30.7 x 6.6 x 3.9 cm |
| Akkukapacitás: | 3.6V 6000mAh |
| Töltési idő: | 5h |
| Akkumulátor kijelző: | 4 LED-es kijelző |
| Bemenet: | USB-C |
| Kimenet: | USB-A |
| Súly: | 540 g |
A termékképek csak tájékoztató jellegűek.
A műszaki specifikációk előzetes értesítés nélkül változhatnak.


Fotócsapdák
Vadászoptika
Ellenőrző kamerák
Kémény igények
OXE Power
Kamera rendszerek
Biztonsági rendszerek
Hozzáférési rendszerek
Tűzjelzők
Strukturált kábelezés
Telefonok
Elektronika egyéb



















