Viking kézi munkalámpa B6814
Viking B6814 kézi munkalámpa
A Viking B6814 egy praktikus és nagy teljesítményű munkalámpa, amely ideális a műhelyben, otthon, építkezésen vagy nyaralóban.
A Viking B6814 kézi munkalámpa 420 lm fényerőt...
Termékkód: B6814 EAN: 8595656508748 Gyártó: VIKING
- Leírás
- Termékkérdés
A csomag hatóköre:
1 db - Viking B6814 kézi munkalámpa
1 db - USB-C USB-A kábel
| A lámpa műszaki jellemzői: | |
| Modell: | Viking B6814 kézi munkalámpa |
| Fényforrás | SMD + COB |
| Luminance: | 45 lm - 120 lm - 420 lm |
| Fényszín: | 6000 - 7000K, Ra 70 |
| Vezérlési mód: |
A lámpa bekapcsolásához nyomja meg az ON/OFF kapcsolót, majd egyes megnyomásokkal váltogathat a fénymódok között, amíg a lámpa végül ki nem kapcsol. . |
| Működési idő: | 10h(Low) - 3h(High) - 25h(SMD) |
| Védelem: | IPX0/IK07 |
| Méretek: | 21,7 x 5,7 x 2,9 cm |
| Akkukapacitás: | 3.7V 4400mAh |
| Töltési idő: | 4.5h |
| Akkumulátor kijelző: | 4 LED-es kijelző |
| Bemenet: | USB-C |
| Súly: | 297 g |
A termékképek kizárólag tájékoztató jellegűek.
A műszaki specifikációk előzetes értesítés nélkül változhatnak.


Fotócsapdák
Vadászoptika
Ellenőrző kamerák
Kémény igények
OXE Power
Kamera rendszerek
Biztonsági rendszerek
Hozzáférési rendszerek
Tűzjelzők
Strukturált kábelezés
Telefonok
Elektronika egyéb



















