Viking KJ600 légtisztító
Viking KJ600 légtisztító
A légtisztító alkalmas allergiások és légúti betegségekben, gyulladásokban szenvedők számára.
Főbb jellemzők:
Tökéletesen megtisztítja a levegőt a vírusok, penészgombák és allergének...
Termékkód: CVKJ600 EAN: 8595656505853 Gyártó: VIKING
- Leírás
- Termékkérdés
Viking KJ600 légtisztító
A légtisztító alkalmas allergiások és légúti betegségekben, gyulladásokban szenvedők számára.
Főbb jellemzők:
- Tökéletesen megtisztítja a levegőt a vírusok, penészgombák és allergének legkisebb részeitől is 0,0025 mm (2,5µ) méretig! Megfelelően tisztítja a levegőt a vírusok, penészgombák és allergének legkisebb részeitől is 0,0025 mm (2,5µ) méretig!
- CADR - légkapacitás 600 m3/óra, ajánlott helyiségméret 72m2
- 2x 4 fokozatú szűrés, beleértve a ™HEPA szűrést és egy hidegkatalizátoros szűrőréteget, amely hatékonyan bontja le a szerves vegyületeket és a mérgező anyagokat, valamint egy UV-lámpát .
- Légionizációs funkció
- időzítő
- Automatikus üzemmód
- érintőpanel
- LCD kijelző és éjszakai üzemmód
- Légminőség-érzékelő
- Vezérlés WiFi-n keresztül alkalmazással (Apple, Android)
- Szennyeződések és szűrőcserék figyelése
- Szűrési időzítő és teljesítményszabályozás
| Technikai jellemzők: | |
| Készülék neve | VIKING KJ600 |
| Javasolt szobaméret | 42 - 72 m2 |
| CADR - részecskék | 600m3/h |
| CADR - TVOC (formaldehid) | 260 m3 |
| A levegő ionizációja cm3 -enként | 10 millió |
| Szűrési sebességek száma | 6 |
| Légminőség érzékelő | Lézeres érzékelő |
| Zaj | 59 dB |
| Zajszint - alvó üzemmódban | 24 dB |
| Teljesítmény | 65W |
| Motor | Japán Nedic egyenáramú motor |
| Szennyeltávolítási arány | 99% |
| Méretek | 356*356*601 |
| Súly | 11.3Kg |
| A szűrőcsere ajánlott időpontja | 3000 óra |
| HEPA szűrő | Igen |
| Légminőségi mutató | Igen |
| Automatikus üzemmód | Igen |
| Távvezérlés (Wifi - okostelefonos vezérlés) | Igen |
| Touch Panel | Igen |
| LED kijelző | Igen |
| Szűrő állapotjelző | Igen |
| Gyermekbiztos | Igen |
| Timer | Igen |
| Sleep Mode | Igen |
| Tilt Guard | Igen |
| Szűrőkészlet összetétele | 2x különálló szűrőkészlet 4 fokozatú szűréssel 1) alapszűrő 2) HEPA szűrő 3) szénszűrő 4) ionizátor | .
A termékképek csak tájékoztató jellegűek.
A műszaki specifikációk előzetes értesítés nélkül változhatnak.

Viking A200 szűrőkészlet
13 508 Ft
Viking KJ600 szűrőkészlet
18 184 Ft
Viking KJ600 légtisztító
121 057 Ft
Viking KJ1000 szűrőkészlet
20 262 Ft

Fotócsapdák
Vadászoptika
Ellenőrző kamerák
Kémény igények
OXE Power
Kamera rendszerek
Biztonsági rendszerek
Hozzáférési rendszerek
Tűzjelzők
Strukturált kábelezés
Telefonok
Elektronika egyéb



















