Viking munkalámpa B6652
Viking B6652 munkalámpa
A Viking B6652 egy nagy teljesítményű és könnyen hordozható lámpa a legkülönfélébb munkakörülményekhez. Nagyszerű a műhelyben, otthon vagy a nyaralóban.
Ez a munkalámpa 500 lm fénykibocsátást,...
Termékkód: B6652 EAN: 8595656508410 Gyártó: VIKING
- Leírás
- Termékkérdés
Viking B6652 munkalámpa
A Viking B6652 egy nagy teljesítményű és könnyen hordozható lámpa a legkülönfélébb munkakörülményekhez. Nagyszerű a műhelyben, otthon vagy a nyaralóban.
Ez a munkalámpa 500 lm fénykibocsátást, praktikus fogást, hosszú (akár 10 óra alacsony üzemmódban) és nagy tartósságot biztosít a IPX4 / IK07 védelemnek köszönhetően, amit a szakemberek és a barkácsolók egyaránt értékelni fognak.
Ez a lámpa előnye, hogy töltéséhez nincs szükség hagyományos elemekre, csak egy töltőkábelt kell használnia az adott bemeneti vagy töltési módhoz megadott műszaki adatoknak megfelelően.
Főbb jellemzők:
- Két lámpa a jobb lefedettségért: Főfény (COB): Akár 500 lm a munkaterület intenzív megvilágításához. Az oldalsó kerek lámpa (SMD): 150 lm a kisebb, hordozható világításhoz szűk helyeken.
- Fényszín: COB fény (5000-6500K), Ra 70 a természetes fehér fényhez. SMD fény (6000-7000K), Ra 70 a világos fehér fényhez nagy láthatósággal.
- Egyszerű működtetés: Egyszerű működtetés az ON/OFF kapcsoló megnyomásával a fénymódok közötti váltáshoz. Tartsa lenyomva a fényerősség szükség szerinti beállításához.
- Praktikus markolat és kialakítás: A lámpa a markolattal felakasztható vagy a markolathoz támasztva kényelmesen használható, akár felfelé, akár lefelé, akár tájképi világításra van szüksége.
- Rezisztencia: Az IPX4 vízálló és IK07 ütésálló védelem biztosítja, hogy a lámpa a kemény munkakörülményekkel is megbirkózik.
- Hosszú élettartam: Akár 10 óra üzemidő alacsony üzemmódban, 3 óra magas üzemmódban és 8 óra SMD üzemmódban, így biztosítva, hogy a fény hosszú ideig készen álljon.
- Gyors töltés: Az USB-C port mindössze 3 órára csökkenti a töltési időt.
- Kompakt és könnyű: A lámpa súlya mindössze 102 g, mérete pedig 10,1 x 5,3 x 2,5 cm, így ideális társ az útközbeni vagy szűk helyeken végzett munkához.
A csomag tartalma:
1 db - Viking B6652 munkalámpa
1 db - USB-C USB-A kábel
| A lámpa műszaki jellemzői: | |
| Modell: | Viking B6652 munkalámpa |
| Fényforrás | COB+SMD |
| Luminance: | 170 lm - 500 lm - 150 lm |
| Fényszín: | COB 5000 - 6500K, Ra 70 SMD 6000 - 7000K, Ra 70 |
| Vezérlési mód: | A lámpa bekapcsolásához nyomja meg az ON/OFF kapcsolót, majd egyes megnyomásokkal válthat a fénymódok között, amíg a lámpa végül ki nem kapcsol. Az ON/OFF kapcsoló nyomva tartása megváltoztatja a fény intenzitását. |
| Méretek: | 10.1 x 5.3 x 2.5 cm |
| Védelem | IPX4/IK07 |
| Akkukapacitás: | 3.7V 2000mAh |
| Működési idő | 10h(Low) - 3h(High) - 8h(SMD) |
| Feltöltési idő: | 3h |
| Enter: | USB-C |
| Súly: | 102g |
A termékképek csak tájékoztató jellegűek.
A műszaki specifikációk előzetes értesítés nélkül változhatnak.


Fotócsapdák
Vadászoptika
Ellenőrző kamerák
Kémény igények
OXE Power
Kamera rendszerek
Biztonsági rendszerek
Hozzáférési rendszerek
Tűzjelzők
Strukturált kábelezés
Telefonok
Elektronika egyéb



















