Viking munkalámpa B6756
Viking B6756 munkalámpa
A Viking B6756 egy praktikus és nagy teljesítményű munkalámpa, amely ideális a műhelybe, otthonra, építkezésre vagy nyaralóba.A Viking B6756 egy praktikus és nagy teljesítményű munkalámpa.
Ez a...
Termékkód: B6756 EAN: 8595656508762 Gyártó: VIKING
- Leírás
- Termékkérdés
A csomag terjedelme:
1 db - Viking B6756 munkalámpa
1 db - USB-C USB-A kábel
| A lámpa műszaki jellemzői: | |
| Modell: | Viking B6756 munkalámpa |
| Fényforrás | SMD + COB |
| Luminance: |
COB :200 lm (COB) - 800 lm (COB) |
| Fényszín: | 6000 - 7000K, Ra 80 |
| Vezérlési mód: |
A lámpa bekapcsolásához nyomja meg az ON/OFF kapcsolót, majd egyes megnyomásokkal váltogathat a fénymódok között, amíg a lámpa végül ki nem kapcsol. Nyomja meg kétszer az ON/OFF kapcsolót a stroboszkóp aktiválásához. Tartsa lenyomva az ON/OFF kapcsolót a fényerősség beállításához. |
| Működési idő: |
COB 10h(Low) - 2.5h(High) |
| Védelem: | IPX4/IK07 |
| Méretek: | 14 x 5.5 x 3.4 cm |
| Akkukapacitás: | 3.7V 2600mAh |
| Töltési idő: | 4h |
| Akkumulátor kijelző: | 4 LED-es kijelző |
| Bemenet: | USB-C |
| Súly: | 201 g |
A termékképek kizárólag tájékoztató jellegűek.
A műszaki specifikációk kifejezett értesítés nélkül változhatnak.


Fotócsapdák
Vadászoptika
Ellenőrző kamerák
Kémény igények
OXE Power
Kamera rendszerek
Biztonsági rendszerek
Hozzáférési rendszerek
Tűzjelzők
Strukturált kábelezés
Telefonok
Elektronika egyéb



















