Viking R09 4G napelemes router
Viking R09 4G Solar Router
A Viking R09 4G Solar Router ideális megoldás mobil összeköttetéshez olyan helyeken, ahol nincs hozzáférés az elektromos hálózathoz.A Viking R09 4G Solar Router ideális megoldás mobil összeköttetéshez olyan...
Termékkód: VSR094G EAN: 8595656504221 Gyártó: VIKING
- Leírás
- Termékkérdés
Viking R09 4G Solar Router
A Viking R09 4G Solar Router ideális megoldás mobil összeköttetéshez olyan helyeken, ahol nincs hozzáférés az elektromos hálózathoz.
A Viking R09 4G Solar Router ideális megoldás mobil összeköttetéshez olyan helyeken, ahol nincs hozzáférés az elektromos hálózathoz.Szabályos Wi-Fi jelet biztosít akár 8 eszköz számára, maximális tartománya
A csomag terjedelme:
1 db - Viking R09 4G Solar Router
| Technikai jellemzők: | |
| Modell: | Viking R09 4G Solar Router |
| Kábeles LAN port: | Nem |
| A vezeték nélküli eszközhöz való hozzáférések száma: | Maximum 8 |
| Működési feszültség: | 5V |
| Áramlat: | 2.2A |
| Nyitott áramkör feszültsége: | 6V |
| Rövidzárlati áram: | 2.34A |
| Teljesítmény: | 15W |
| Akkumulátor élettartama: | körülbelül 50 óra |
| Feltöltési idő: | körülbelül 12 óra (környezeti tényezők függvényében) |
| A töltéshez alkalmas adapter - paraméter: | DC 5V/2A |
| WIFI SSID: | MIFI-XXXX |
| WIFI frekvencia: | 2.4GHz |
| WIFI biztonsági üzemmód: | Open, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| WIFI csatorna: | CAR 1-11 COUNTRY:U5 |
| WIFI szélessávú csatorna: | 10-40MHZ (alapértelmezett=20MHZ) |
| WIFI vezeték nélküli LAN: | Támogatja a 802.11b/g/n |
| Gateway: | az Ön készülékén |
| Távolság: | Nyílt tér 20-60 méter |
| Működési frekvenciasáv: | LTEB1/B3/B18/B19/B28 (régiónként testre szabható) |
| Hálózati frekvenciasáv: | WCDMA B1/B8 |
| Sebesség: | FDD-LTE/TDD-LTE: feltöltés 50Mbps/letöltés 150Mbps, HSPA+: feltöltés 5,76MBps/letöltés 21Mbps, TD-SCDMA: feltöltés 2,2Mbps/letöltés 2,8Mbps | .
| SIM: | Nano sim |
| Anthena: | 1db WIFI, 1db 4G |
| Működési hőmérséklet: | -15 és 75°C között |
| Tárolási hőmérséklet: | -30 és 75°C között |
| működő páratartalom: | 10%-tól 70%-ig |
| Tárolási páratartalom: | 5%-tól 70%-ig |
| Méretek: | 28,3 x 17 x 5 cm |
| Kábel hossza: | 55 cm |
| Enter: | USB-C |
| Súly: | 1030 g |
A termékképek csak tájékoztató jellegűek.
A műszaki specifikációk előzetes értesítés nélkül változhatnak.


Fotócsapdák
Vadászoptika
Ellenőrző kamerák
Kémény igények
OXE Power
Kamera rendszerek
Biztonsági rendszerek
Hozzáférési rendszerek
Tűzjelzők
Strukturált kábelezés
Telefonok
Elektronika egyéb




.jpg)
.jpg)
.jpg)















