Viking Smartech power bank és Viking L60 napelemkészlet
Viking Smartech QC 3.0 20000mAh Laptop Power Bank és Viking L60 napelem
Készlet praktikus powerbanksVIKING SMARTECH QC3.0 20000mAh és egy egymásra helyezhető napelem VIKING L60 60W kimenő...
Termékkód: VSMT20L60 EAN: 8595656507642 Gyártó: VIKING
- Leírás
- Termékkérdés
Viking Smartech QC 3.0 20000mAh Laptop Power Bank és Viking L60 napelem
Készlet praktikus powerbanksVIKING SMARTECH QC3.0 20000mAh és egy egymásra helyezhető napelem VIKING L60 60W kimenő teljesítménnyel.

Töltőbank VIKING Smartech QC 3.0 20000mAh
| Technikai adatok: | |
| Brand: | Viking |
| Modell: | Notebook power bank Smartech QC3.0 20000mAh |
| Kapacitás: | 20000mAh/74Wh |
| Akkumulátor: | Li-polimer |
| Méret: | 126*150*28mm |
| Súly: | 695g |
| USB 2.0 (QC3.0) 1: | 5V/9V/12V 3.0A (gyorstöltés támogatása a Qualcomm® QC 3.0 technológiával) |
| USB 2.0 (QC3.0) 2: | 5V/9V/12V 3.0A (gyorstöltés támogatása Qualcomm® QC 3.0 technológiával) |
| USB TYPE-C: | 5V/9V/12V 3.0A (MacBook és más eszközök töltése) |
| DC kimenet: |
5V/8,4V/9V/12V 3,0A (max) |
| Letöltési feszültség: | 19V/2A |
| Min. töltések száma: | 700x |
| Feltöltési idő: | körülbelül 6 óra |
| Szerviz: | mikro USB kábel, töltőkábel USB-C csatlakozóval + egy másik 28 reduktor, töltő hálózati transzformátor, powerbank védő tok. |
| Világításjelző: | Kijelzi a PB kapacitás állapotát és a kimeneti feszültség beállításának jelzését. |
| Anyag: | alumínium ötvözetből készült szerkezet |
| Védelmi típusok: |
Surge Protection |
| A termék jellemzői: | |
| Termékkód: | VIKING L60 |
| Maximális teljesítmény: | 60W |
| Maximális tápfeszültség (Vmp): | 19,8V |
| Maximális áram (Imp): | 3.27A |
| Open Circuit Voltage (Voc): | 23.3V |
| Rövidzárlati áram (Isc): | 3.07A |
| Cellahatékonyság (%): | 21,10% |
| Specifikációk: | |
| Konstrukciók: | Alul, textilszövet |
| A kibontott modul mérete: | 1365*355*4mm |
| A hajtogatott modul mérete: | 355*290*25mm |
| Súly: | 2.57Kg |
| A szol. panelek száma: | 4 |
| Szabadság: | IP65 |
| Tanúsítvány: | CE,ROHs,ISO |

Tökéletes, praktikus áramellátó készlet, amelyet bármikor használhatsz kirándulásokon, utazásokon, kempingezésen, lakókocsikázásban, értékesítési rendezvényeken stb.
Mindenhol, ahol áramforrásra van szüksége!
A telepítést bárki elvégezheti! Csak vedd ki a dobozból, egyszerűen csatlakoztasd és máris tölthetsz!
A kiválasztott L60 napelem a VIKING SMARTECH QC 3.0 20000mAh power bankkal kombinálva, elegendő töltési energiát biztosít a napfényben.
A napfényben elegendő töltési energiát biztosít.
A termékképek csak tájékoztató jellegűek.
A műszaki specifikációk kifejezett értesítés nélkül változhatnak.


Fotócsapdák
Vadászoptika
Ellenőrző kamerák
Kémény igények
OXE Power
Kamera rendszerek
Biztonsági rendszerek
Hozzáférési rendszerek
Tűzjelzők
Strukturált kábelezés
Telefonok
Elektronika egyéb



















