Viking SR24 kültéri napelemes LED mozgásérzékelős lámpa
Viking SR24 Solar LED mozgásérzékelős kültéri lámpa
Elhelyezze otthonának vagy ingatlanának kültéri területeit egy hatékony és gazdaságos PIR érzékelős napelemes LED-es lámpával. A Viking SR24 világos megvilágítást (4000 K)...
Termékkód: VSR24 EAN: 8595656504719 Gyártó: VIKING
- Leírás
- Termékkérdés
Viking SR24 Solar LED mozgásérzékelős kültéri lámpa
Elhelyezze otthonának vagy ingatlanának kültéri területeit egy hatékony és gazdaságos PIR érzékelős napelemes LED-es lámpával. A Viking SR24 világos megvilágítást (4000 K) biztosít nagy színpontossággal és akár 1000 lm fényerővel. Szükség szerint négy világítási mód közül választhat.
A Viking SR24 világos megvilágítást (4000 K) biztosít.PIR-érzékelő 120°-os érzékelési szöggel rendelkezik még 5 méteres hatótávolsággal. A mozgás érzékelése után a lámpa automatikusan bekapcsol. A modern és nagy teljesítményű monokristályos napelem nagy töltési teljesítményt biztosít. A Viking SR24 robusztus kialakítású, tanúsított IP54-es besorolással rendelkezik.

Főbb jellemzők:
- Fényerősség akár 1000 lm
- Erős LED világítás (4000K) nagy színpontossággal (Ra>70)
- LED 2835 (20 db) Fényforrásként LED-eket használnak.
- Integrált PIR érzékelő 120°-os érzékelési szöggel és akár 5 méteres hatótávolsággal
- 4 megvilágítási mód, módváltás a gombbal
- A lámpa akár 10 napig is működhet alkalmatlan körülmények között
- Napenergia-ellátás monokristályos napelemen keresztül, 4,86V/1,5W
- Teljes akkumulátortöltés 7 óra alatt
- Robusztus test IP54-es besorolással
Modern és energiatakarékos világítás
A Viking SR24 kiváló választás mindazok számára, akik modern és energiahatékony kültéri világítást keresnek. A LED-es lámpa egyszerűen csatlakoztatható az Ön által kiválasztott helyre, és a napenergiának köszönhetően a Viking SR24 világítás karbantartásmentes lesz.
A Viking SR24 világítás karbantartásmentes lesz.A felhasznált monokristályos napelem teljesítménye 4,86V/1,5W. Ha a kinti körülmények nem megfelelőek, a Viking SR24 világítás működhet még akár 10 napig is.
Az alkalmazott monokristályos napelem teljesítménye 4,86V/1,5W.A Viking SR24 napelemes LED-es kültéri mozgásérzékelős lámpa ideális a kertben, a felhajtón, a teraszon vagy a bejárati ajtónál történő használatra.

A csomag terjedelme:
1 db - Viking SR24 kültéri napelemes LED-es mozgásérzékelős lámpa
| A lámpa műszaki jellemzői: | |
| Modell: | Viking SR24 Solar LED kültéri mozgásérzékelős lámpa |
| Luminance: | 1000 lm |
| Light-color: | 4000K, Ra>70 |
| Fénytípus: | LED 2835, 20db |
| Világítási idő nem megfelelő körülmények között: | >10 nap |
| Vezérlési mód: |
gomb, ON/OFF megnyomása 1,5s-ig rövid megnyomás a világítási mód megváltoztatásához |
| Világítási mód: | M1:25% napkeltekor M2:10%+PIR(30S) hajnalig M3:0%+PIR(30S) hajnalig M4:100% hajnalig |
| Módjelzés: |
A világítási mód váltásakor a fényjelző az üzemmódnak megfelelően villog: M1: 1, M2: 2, M3: 3, M4: 4 |
| Technológia: | ALS2.3 |
| Védelem: | IP54 |
| Material: | ABS+PS |
| Beszerelési magasság: | 3m |
| PIR : | 120°, 5m.Max |
| Méretek: | 28,3 x 5,9 x 6,2 cm | Méret: 28,3 x 5,9 x 6,2 cm.
| Napelem műszaki adatok: | |
| Típus: | Monokristályos |
| Teljesítmény: | 4,86V/1,5W |
| Akkumulátor specifikációk: | |
| Akkumulátor típusa: | Li-ion |
| Kapacitás: | 3.7V/7.4Wh |
| Töltési/kisülési hőmérséklet: | 0~45°C/-20~60°C |
| Töltési idő: | 7h |
| Tevékenység: | 160lm/W |
| A teljes termék tömege: | 310g |
A termékképek kizárólag tájékoztató jellegűek.
A műszaki specifikációk előzetes értesítés nélkül változhatnak.


Fotócsapdák
Vadászoptika
Ellenőrző kamerák
Kémény igények
OXE Power
Kamera rendszerek
Biztonsági rendszerek
Hozzáférési rendszerek
Tűzjelzők
Strukturált kábelezés
Telefonok
Elektronika egyéb




















