Viking SR39 kültéri napelemes LED-es mozgásérzékelős lámpa
Viking SR39 Solar LED mozgásérzékelős kültéri lámpa
Rendezze fel otthonát egy hatékony és gazdaságos, mozgásérzékelővel ellátott szolár LED-es lámpával. Ez a fali lámpa fényes megvilágítást (4000 K) biztosít nagy...
Termékkód: VSR39 EAN: 8595656504306 Gyártó: VIKING
- Leírás
- Termékkérdés
Viking SR39 Solar LED mozgásérzékelős kültéri lámpa
Rendezze fel otthonát egy hatékony és gazdaságos, mozgásérzékelővel ellátott szolár LED-es lámpával. Ez a fali lámpa fényes megvilágítást (4000 K) biztosít nagy színpontossággal és akár 800 lm fényerővel (bal és jobb oldali lámpára osztva, mindkettő 400 lm), akár 20 m2-es fénylefedettséget biztosít.
Az négy világítási mód közül választhat igény szerint. A PIR érzékelő 120°-os érzékelési szöggel és 5 méteres hatótávolsággal rendelkezik. A Viking SR39 tökéletes választás a biztonságos és megbízható kültéri világításhoz.

Főbb jellemzők:
- Luminance akár 800 lm, két lámpa (bal és jobb) 400 lm
- Erős LED világítás (4000K) nagy színpontossággal (Ra>70)
- LED 2835 (bal és jobb oldali fény, egyenként 12db) fényforrásként szolgál.
- 4 világítási mód, módváltás a gombbal
- PIR mozgásérzékelő 120°-os érzékelési szöggel és akár 5 méteres hatótávolsággal
- 30 másodpercig világít, amikor mozgást észlel
- Nem megfelelő körülmények között a világítás akár 7 napig is kitart
- Napenergia-ellátás monokristályos napelemen keresztül, 4,4V/1,3W-os teljesítményű
- Teljes akkumulátortöltés 7 óra alatt

megbízható és energiatakarékos világítás
A Viking SR39 kiváló választás mindazok számára, akik modern és energiatakarékos világítást keresnek mozgásérzékeléssel.
A Viking SR39 lámpatestek mozgásérzékeléssel felszereltek.A kültéri LED-es lámpa egyszerűen felszerelhető az Ön által kiválasztott helyre, és a napenergiának köszönhetően a Viking SR39 lámpa karbantartásmentes lesz. Ha a kinti körülmények nem megfelelőek, a Viking SR39 lámpa még 7 napig is képes működni.
A Viking SR39 napelemes LED-es kültéri lámpa ideális a kertben, a felhajtón, a teraszon vagy a bejárati ajtónál való használatra.

A csomag terjedelme:
1 db - Viking SR39 kültéri napelemes LED-es mozgásérzékelő lámpa
| A lámpa műszaki jellemzői: | |
| Modell: | Viking SR39 Solar LED kültéri mozgásérzékelős lámpa |
| Luminance: | 800 lm (bal és jobb fény, egyenként 400 lm) |
| Fényszín: | 4000K, Ra>70 |
| Light type: | LED 2835, 24db (bal és jobb oldali lámpa, egyenként 12db) |
| Light Coverage: | 20m2 |
| Világítási idő nem megfelelő körülmények között: | >7 nap |
| Vezérlési mód (ON/OFF kapcsoló): |
1. ON/OFF megnyomása 1,5s-ig |
| Világítási mód: | Mode M1: 20% fényerő hajnalig Mode M2: 10% fényerő (PIR 30s) hajnalig M4 üzemmód: 100% fényerő hajnalig |
| Módjelzés: |
|
| Technológia: | ALS2.4 |
| Védelem: | IP44 |
| Anyag: | ABS |
| Beszerelési magasság: | 2,5 m |
| PIR : | 120°, 5m.Max |
| Méretek: | 13.9 x 11.8 x 5.3 cm |
| Napelemek műszaki adatai: | |
| Típus: | Monokristályos |
| Teljesítmény: | 4.4V/1.3W |
| Akkumulátor specifikációk: | |
| Akkumulátor típusa: | Li-ion |
| Kapacitás: | 3,7V/7,4Wh |
| Töltési/kisülési hőmérséklet: | -10°C~+55°C |
| Feltöltési idő: | 7h |
| Hatékonyság: | 160lm/W |
| Teljes súly: | 300g |
A termékképek csak tájékoztató jellegűek.
A műszaki specifikációk kifejezett értesítés nélkül változhatnak.


Fotócsapdák
Vadászoptika
Ellenőrző kamerák
Kémény igények
OXE Power
Kamera rendszerek
Biztonsági rendszerek
Hozzáférési rendszerek
Tűzjelzők
Strukturált kábelezés
Telefonok
Elektronika egyéb



















