Night Pearl BURU 35 ELITE II LRF - Termikus képalkotó monokuláris
Night Pearl BURU 35 ELITE II LRF, 384x288px, 12 term hőkamerás monokuláris
Erőteljes, zsebméretű termikus monokulár 35 mm-es objektívvel és 384x288 px / 12um maggal. Integrált lézeres távolságmérő akár 800 méteres...
Termékkód: 2NPBURU35ELITEIILRF EAN: 8594191312858 Gyártó: Night Pearl
- Leírás
- Termékkérdés
Night Pearl BURU 35 ELITE II LRF, 384x288px, 12 term hőkamerás monokuláris
Erőteljes, zsebméretű termikus monokulár 35 mm-es objektívvel és 384x288 px / 12um maggal. Integrált lézeres távolságmérő akár 800 méteres hatótávolsággal, tökéletes fokozatú digitális zoommal, Wi-Fi-vel. Célérzékelés 1800 m-ig.
A Night Pearl BURU hőkamerás monokulár kiváló teljesítményt, számos integrált funkciót és mindenekelőtt kis súlyú zsebméretet tesz lehetővé. Ennek köszönhetően mindig kéznél lehetnek, akár vadászik, akár természetet figyel, akár tárgyakat vizsgál.
A Night Pearl BURU 35 ELITE II LRF minőségi, 384x288 px felbontású maggal, integrált távolságmérővel és számos felhasználói funkcióval rendelkezik, amelyeket még a profi vadászok is értékelni fognak.
Jellemzők:
- hőkamerás monokuláris
- kompakt méret, kis súly
- intuitív egykezes kezelés
- fókuszáló lencse
- nagy teljesítményű detektor, amely minőségi képet és jobb célérzékelést biztosít éjjel-nappal
- 12 µm-es képérzékelő és nagy teljesítményű 35 mm-es objektív, amely lehetővé teszi a célpont felismerését 1800 m-ig
- a kép magas frissítési gyakorisága garancia minden pillanat megörökítésére
- Nagy felbontású OLED kijelző éles képeket és élénk színeket biztosít
- integrált lézeres távolságmérő +/- 1 m-es célpont mérési pontossággal, akár 800 m távolságban
- egyszeri és folyamatos távolságmérési mód
- 4 féle képszínpaletta
- kézi / automatikus kalibrálás
- stabil teljesítmény
- videók és képek készítésére, a belső memóriában való tárolására, valamint a barátokkal és családdal való megosztásra
- Ultraclear mód a részletesebb megjelenítéshez még rossz időjárási körülmények között is
- videó kimenet
- PIP (kép a képben)
- digitális iránytű
- dőlésérzékelő (giroszkóp)
- automatikus kijelző kikapcsolási funkció
- fehér mód beállítása (meleg fehér, hideg fehér)
- Wi-Fi
- Alkalmazás Androidra vagy iOS-re, amely számos egyedi funkciót kínál, mint például a képek streamelése, fájlmegosztás stb.
Műszaki adatok:
| Night Pearl BURU 35 ELITE II LRF | |
| Magtípus | hűtetlen, VOx |
| Kernel felbontás | 384x288 px |
| Méret px | 12 µm |
| Frissítési ráta | 50 Hz (PAL), 60 Hz (NTSC) |
| Optikai tulajdonságok | |
| Lencse mérete | 35 mm |
| Látómező | 7,5 x 5,7 ° |
| Optikai nagyítás | 2-8 x |
| Digitális zoom 0,5-szeres lépésekben | x1-x4 |
| Minimális fókusztávolság | 1 m |
| Kimeneti pupilla átmérője | 20 mm |
| Dioptria korrekció | -5 / +5 dioptria |
| Észlelési távolság (cél 1,7 m x 0,5 m, Pn 99%) |
1818 |
| Kijelző | |
| típus | OLED |
| Megkülönböztetés | 1024 x 768 px |
| Egyéb specifikációk | |
| Wi-Fi | Igen |
| Készítsen fényképeket és videókat | Igen |
| Elemtípus | Cserélhető újratölthető akkumulátor, Li-ion |
| Max. elem élettartam (25 °C-on) * | 6 óra |
| Lézertávmérő | Igen |
| Lézeres távolságmérő tartomány** | 800 m |
| Mérési pontosság | +/- 1 m |
| APP kompatibilitás | Igen |
| Integrált memória mérete | 32 GB |
| Dimenzió | 160 x 90 x 50 mm |
| Súly | <400 g |
| Garancia | 36 hónap |
* Az akkumulátor élettartamát közvetlenül befolyásolják a környezeti éghajlati viszonyok és az olyan funkciók használatának gyakorisága, mint a Wi-Fi, videofelvétel, lézeres távolságmérő stb.
** Max. távolság kedvező éghajlati viszonyok között (eső, köd stb. nélkül)
Csomag tartalma:
Night Pearl BURU sorozatú hőkamerás monokulár, 2x cserélhető újratölthető akkumulátor IBP-2, töltő modul IBC-2, tápadapter, USB kábel, HDMI kábel, nyakba akasztható hurok, védőburkolat, tisztító kendő optikai elemekhez, CZ használati útmutató

Fotócsapdák
Vadászoptika
Ellenőrző kamerák
Kémény igények
OXE Power
Kamera rendszerek
Biztonsági rendszerek
Hozzáférési rendszerek
Tűzjelzők
Strukturált kábelezés
Telefonok
Elektronika egyéb



















