OLVASÓ MF CR32-mini - EM kártyaolvasó - KÜLTÉRI
Mifare 13,56 MHz-es kártyaolvasó beltéri vagy kültéri használatra. Lehetőség a belső hangjelzés aktiválására (az olvasó blokkolva van aktiválás közben) és a zöld LED. Az olvasó univerzális 26 bites Wiegand kimenettel...
Termékkód: 2305-034 EAN: 8595584656955 Gyártó: VAR-TEC
- Leírás
- Termékkérdés
Mifare 13,56 MHz-es kártyaolvasó beltéri vagy kültéri használatra. Lehetőség a belső hangjelzés aktiválására (az olvasó blokkolva van aktiválás közben) és a zöld LED. Az olvasó univerzális 26 bites Wiegand kimenettel rendelkezik, és csatlakoztatható a DIGIPLEX EVO rendszer ACM12 moduljához vagy más vezérlőegységekhez. Kis méretei és jó olvasási távolsága miatt ideális különféle eszközökbe való beépítésre.
| Modul típusa | érintés nélküli olvasó |
| Olvasási tartomány | 7 cm - kártya; 3 cm - medál |
| Wiegand kimeneti formátum | 26 bites |
| Engedélyezés | kártya / medál |
| Kártya | Mifare 13.56MHz szabvány |
| Tápegység | 6-14 V= |
| A jelenlegi felhasználás | 30 mA max |
| Optikai jelzés | LED piros/zöld |
| Hangjelzés | igen, csengő |
| Szabotázs | Nem |
| A tápvezeték hossza | 30 cm |
| Max. a tápkábel hossza | 100 m |
| Összeszerelés módja | a felszínre |
| Végrehajtás | műanyag |
| Szín | fekete |
RS6 -MF - MF kártyaolvasó - KÜLSŐ FÉM
27 032 Ft

Fotócsapdák
Vadászoptika
Ellenőrző kamerák
Kémény igények
OXE Power
Kamera rendszerek
Biztonsági rendszerek
Hozzáférési rendszerek
Tűzjelzők
Strukturált kábelezés
Telefonok
Elektronika egyéb



















