PS-BOX-13V20A65Ah - tartalék áramforrás ventilátorral ellátott dobozban
Kiegészítő tápegység készlet bádogdobozban, tartalék akkumulátor hellyel. A forrás egy AC/DC konverter, amelyet nagy üzemi ellenállás, nagy hatásfok és minimális fűtés jellemez. A kialakítást EZS-berendezésekben való...
Termékkód: 2307-144 EAN: 5902135319482 Gyártó: PULSAR
- Leírás
- Termékkérdés
Kiegészítő tápegység készlet bádogdobozban, tartalék akkumulátor hellyel. A forrás egy AC/DC konverter, amelyet nagy üzemi ellenállás, nagy hatásfok és minimális fűtés jellemez. A kialakítást EZS-berendezésekben való használatra tervezték, de más esetekben is használható, ahol 12 V = tartalék forrásra van szükség.
| Modul típusa | további erőforrás |
| Forrás típus | AC/DC átalakító |
| Végrehajtás | konzervdoboz |
| Tápegység | 230 V~, (180 - 260 V~) |
| Kimeneti feszültség | 13,8 V= (12-14 V=) |
| Max. áramfelvétel az AUX kimenetről | 20 A |
| Tartalék akkumulátor töltőáram | 2A/4A/8A |
| Tartalék akkumulátor töltőáram | jumper kapcsolás |
| Tartalék akkumulátor | max. 40 Ah |
| AC hiba észlelése | igen, LED-ek |
| AUX túlterhelés észlelése | igen, LED-ek |
| Akkumulátor töltési jel | igen, piros LED |
| AUX kimenet védelem | rövidzárlat, túlterhelés |
| Akkumulátor védelem | kisülés 9,5 V alatt, fordított polaritás |
| Túlfeszültség védelem | igen, AC bemenet |
| Fedél szabotázs | Igen |

Fotócsapdák
Vadászoptika
Ellenőrző kamerák
Kémény igények
OXE Power
Kamera rendszerek
Biztonsági rendszerek
Hozzáférési rendszerek
Tűzjelzők
Strukturált kábelezés
Telefonok
Elektronika egyéb



















