QXI-DT-X9 - kültéri, PIR + MW, MW-AM, hatótávolság 12 m
Kültéri kombinált PIR + MW detektor MW maszkolás elleni védelemmel. Az érzékelő 3 fokozatban állítható PIR érzékenységgel rendelkezik, az MW érzékenysége folyamatosan állítható. Detektor típusa PIR + MW Környezet szabadtéri...
Termékkód: 2205-057 EAN: 788924503363 Gyártó: OPTEX
- Leírás
- Termékkérdés
Kültéri kombinált PIR + MW detektor MW maszkolás elleni védelemmel. Az érzékelő 3 fokozatban állítható PIR érzékenységgel rendelkezik, az MW érzékenysége folyamatosan állítható.
| Detektor típusa | PIR + MW |
| Környezet | szabadtéri |
| Maszkolás elleni | igen MW |
| Érzékelési jellemző | ventilátor |
| PET immunitás | Nem |
| PET immunitás a | érzékelő beépítési magassága |
| Hatótávolság | 12 m |
| Szerelési magasság | 2,2 - 2,7 m / PET esetén 0,8 - 1,2 m |
| Lefedettség | 12 m, 120° |
| Tápegység | 9,5 - 16 V= |
| Max. aktuális sorsolás | 20mA |
| PIR érzékelő | quad |
| Érzékenység | 4 szint |
| Riasztás kimenet | NC/NO |
| Fedél szabotázs | igen, NC |
| Frekvencia MW rész | 9,425 GHz |
| Maszkolásgátló kimenet | NC |
| Észlelési sebesség | 0,3 - 2 m/s |
| Üzemi hőmérséklet | -40-45°C |

Fotócsapdák
Vadászoptika
Ellenőrző kamerák
Kémény igények
OXE Power
Kamera rendszerek
Biztonsági rendszerek
Hozzáférési rendszerek
Tűzjelzők
Strukturált kábelezés
Telefonok
Elektronika egyéb



















