Reader1 MF - fehér - MF kártyaolvasó - OUTDOOR
A Reader1 MF - fehér rendszerolvasó 13,56 MHz frekvencián működő érintésmentes kártyák / címkék olvasására szolgál a MiFare Classic 1K szabvány szerint. Ennek az olvasónak az elegáns és nagyon keskeny profilja fehér színű...
Termékkód: 2307-150 EAN: 8595584657860 Gyártó: SEBURY
- Leírás
- Termékkérdés
A Reader1 MF - fehér rendszerolvasó 13,56 MHz frekvencián működő érintésmentes kártyák / címkék olvasására szolgál a MiFare Classic 1K szabvány szerint. Ennek az olvasónak az elegáns és nagyon keskeny profilja fehér színű változatban beltéri és kültéri telepítésekhez is használható. Az olvasó egyszerre van felszerelve egy kétszínű LED-del és egy belső berregővel a felhasználó jogosultsági állapotának optikai és vizuális jelzésére (elfogadás/elutasítás). Ezek az olvasók elsősorban a beléptető rendszerek vezérlőegységeihez kapcsolódnak (pl. VAR-TEC: BC800NT4), használhatók SLAVE olvasóként egyes autonóm olvasókhoz, és általában bármilyen más Wiegand 26 kompatibilis eszközhöz csatlakoztathatók.
| Modul típusa | érintés nélküli RFID rendszer olvasó |
| Olvasási tartomány | kártya / medál: 0 - 5 / 0 - 2 cm |
| Wiegand kimeneti formátum | 26 bites |
| Engedélyezés | kártya / medál |
| Kártya | szabványos MiFare Classic 1K, 13,56 MHz |
| Tápegység | 12 VDC |
| A jelenlegi felhasználás | csendes 18 mA-ig |
| A jelenlegi felhasználás | 150 mA max |
| Optikai jelzés | LED piros/zöld |
| Hangjelzés | igen, csengő |
| Szabotázs | Nem |
| A tápvezeték hossza | 40 cm |
| Max. a tápkábel hossza | 100 m |
| Összeszerelés módja | a felszínre |
| Végrehajtás | műanyag/polikarbonát |
| Szín | fehér |
RS6 -MF - MF kártyaolvasó - KÜLSŐ FÉM
27 032 Ft
RS6 -EM - EM kártyaolvasó - KÜLTÉRI FÉM
24 936 Ft

Fotócsapdák
Vadászoptika
Ellenőrző kamerák
Kémény igények
OXE Power
Kamera rendszerek
Biztonsági rendszerek
Hozzáférési rendszerek
Tűzjelzők
Strukturált kábelezés
Telefonok
Elektronika egyéb



















