SXKD-5E-UTP-LSOH - Solarix LSOH, 100 m/doboz, Dca-s1,d2,a1
Az SXKD-5E-UTP-LSOH jelzésű Solarix telepítőkábel egy megbízható, árnyékolatlan 5E kategóriájú kábel, amelyet Ethernet protokollok működtetésére terveztek, beleértve a 2,5 GBASE-T és 5 GBASE-T* protokollokat. A kábel...
Termékkód: 2305-070 EAN: 8595684704303 Gyártó: SOLARIX
- Leírás
- Termékkérdés
Az SXKD-5E-UTP-LSOH jelzésű Solarix telepítőkábel egy megbízható, árnyékolatlan 5E kategóriájú kábel, amelyet Ethernet protokollok működtetésére terveztek, beleértve a 2,5 GBASE-T és 5 GBASE-T* protokollokat. A kábel felépítése U/UTP, LSOH típusú, Dca-s1,d2,a1 tűzreakció-osztályú. A kábel vezetői kiváló minőségű, 99,97%-os réztisztaságú rézhuzalból készülnek. A kábel könnyedén megfelel az ISO/IEC 11801, EN 50173 és ANSI/TIA 568.2-D nemzetközi szabványok követelményeinek. CPR (305/2011 sz. EU rendelet) esetén a kábelt a független FORCE TECHNOLOGY laboratórium teszteli az AVCP 3 tulajdonságértékelő rendszerben.A többi Solarix kábelhez hasonlóan az SXKD-5E-UTP-LSOH kábel is jelöléssel ellátott méter per 1 m tartományban 0 és 100 m között A kábelt rendkívül tartós háromrétegű polírozott kartondobozban szállítjuk (mindig a kábel típusának megfelelően színkódolva), amely tartalmazza az összes szükséges termékinformációt, pl. vonalkódok, gyártási tétel, leírás és a legfontosabb műszaki paraméterek.
| Kábel típusa | UTP |
| Végrehajtás | 4 pár |
| Kategória | 5e |
| Huzal | huzal |
| Vezető átmérője | 0,5 mm |
| Árnyékolás | Nem |
| Külső burok | LS0H |
| Reakció a tűzre | Dca-s1,d2,a1 |
| Kábel külső átmérője | 5 mm |
| Kabát színe | lila |
| Csomagolás | 100 méter, doboz |
| Csomag súlya | 3,6 kg |
SXKD-6-UTP-PVC - Solarix, 500 m/tekercs, Eca
148 466 Ft

Fotócsapdák
Vadászoptika
Ellenőrző kamerák
Kémény igények
OXE Power
Kamera rendszerek
Biztonsági rendszerek
Hozzáférési rendszerek
Tűzjelzők
Strukturált kábelezés
Telefonok
Elektronika egyéb



















