SXKD-5E-UTP-PE - Solarix kültéri, 100 m/doboz, Fca
Az SXKD-5E-UTP-PE jelzésű Solarix telepítőkábel egy megbízható kültéri, árnyékolatlan 5E kategóriás kábel, amelyet Ethernet protokollok működtetésére terveztek, beleértve a 2.5GBASE-T és 5GBASE-T* protokollokat. A kábel...
Termékkód: 2305-071 EAN: 8595684704402 Gyártó: SOLARIX
- Leírás
- Termékkérdés
Az SXKD-5E-UTP-PE jelzésű Solarix telepítőkábel egy megbízható kültéri, árnyékolatlan 5E kategóriás kábel, amelyet Ethernet protokollok működtetésére terveztek, beleértve a 2.5GBASE-T és 5GBASE-T* protokollokat. A kábel felépítése U/UTP, UV-stabil PE-köpeny, Fca tűzállósági osztályú és IP67-es védettséggel. A kábel vezetői kiváló minőségű, 99,97%-os réztisztaságú rézhuzalból készülnek. A kábel könnyedén megfelel az ISO/IEC 11801, EN 50173 és ANSI/TIA 568.2-D nemzetközi szabványok követelményeinek. A többi Solarix kábelhez hasonlóan az SXKD-5E-UTP-PE kábel is méter per 1 m-es jelöléssel van ellátva 0-100 m tartományban. A kábelt rendkívül tartós, háromrétegű polírozott kartondobozban szállítjuk (mindig színes- a kábel típusa szerint kódolva), amelyen minden szükséges termékinformáció fel van tüntetve, beleértve a vonalkódokat, a gyártási tételt, a leírást és a legfontosabb műszaki paramétereket. A talajba szereléskor mindig HDPE védőburkolat használatát javasoljuk.
| Kábel típusa | UTP |
| Végrehajtás | 4 pár |
| Kategória | 5e |
| Huzal | huzal |
| Vezető átmérője | 0,5 mm |
| Árnyékolás | Nem |
| Külső burok | PE |
| Reakció a tűzre | FC |
| Kábel külső átmérője | 5 mm |
| Kabát színe | fekete |
| Csomagolás | 100 méter, doboz |
| Csomag súlya | 2,7 kg |

Fotócsapdák
Vadászoptika
Ellenőrző kamerák
Kémény igények
OXE Power
Kamera rendszerek
Biztonsági rendszerek
Hozzáférési rendszerek
Tűzjelzők
Strukturált kábelezés
Telefonok
Elektronika egyéb



















