SXKD-6-FTP-PVC - Solarix, 500 m/tekercs, Eca
Az SXKD-6-FTP-PVC jelzésű Solarix telepítőkábel egy megbízható, 6. kategóriájú árnyékolt kábel, amelyet Ethernet protokollok működtetésére terveztek, beleértve a 2.5GBASE-T és 5GBASE-T protokollokat. A kábel felépítése F/UTP...
Termékkód: 2009-039 EAN: 8595684701142 Gyártó: SOLARIX
- Leírás
- Termékkérdés
Az SXKD-6-FTP-PVC jelzésű Solarix telepítőkábel egy megbízható, 6. kategóriájú árnyékolt kábel, amelyet Ethernet protokollok működtetésére terveztek, beleértve a 2.5GBASE-T és 5GBASE-T protokollokat. A kábel felépítése F/UTP műanyag kereszttel, amely biztosítja a párok maximális elválasztását egymástól a kábel teljes hosszában. A burkolat típusa PVC, Eca tűzreakciós osztályú. A kábel vezetői kiváló minőségű, 99,97%-os réztisztaságú rézhuzalból készülnek. A kábel könnyedén megfelel az ISO/IEC 11801, EN 50173 és ANSI/TIA 568.2-D nemzetközi szabványok követelményeinek. CPR (305/2011 sz. EU rendelet) esetén a kábelt a független FORCE TECHNOLOGY laboratórium teszteli az AVCP 3 tulajdonságértékelő rendszerben.A többi Solarix kábelhez hasonlóan az SXKD-6-FTP-PVC kábel is jelöléssel ellátott méter per 1 m tartományban 0 és 500 m között A kábelt nagy szilárdságú fa orsón szállítjuk, amelyen minden szükséges termékinformáció fel van tüntetve, beleértve a vonalkódokat, a gyártási tételt, a leírást és a legfontosabb műszaki paramétereket.
| Kábel típusa | FTP |
| Végrehajtás | 4 pár |
| Kategória | 6 |
| Huzal | huzal |
| Vezető átmérője | 0,565 mm |
| Árnyékolás | Igen |
| Árnyékolás tervezése | fóliával mind a 4 pár körül |
| Külső burok | PVC |
| Reakció a tűzre | Eco |
| Kábel külső átmérője | 7,4 mm |
| Kabát színe | szürke |
| Csomagolás | 500 méter, tekercs |
| Csomag súlya | 29,75 kg |
SXKL-5E-FTP-PVC-GY - Solarix, 305m/box, Fca
100 982 Ft

Fotócsapdák
Vadászoptika
Ellenőrző kamerák
Kémény igények
OXE Power
Kamera rendszerek
Biztonsági rendszerek
Hozzáférési rendszerek
Tűzjelzők
Strukturált kábelezés
Telefonok
Elektronika egyéb



















