SXKD-6-UTP-PE - Solarix kültéri, 500 m/tekercs, Fca
Az SXKD-6-UTP-PE jelölésű Solarix telepítőkábel egy megbízható kültéri árnyékolatlan, 6. kategóriájú kábel, amelyet Ethernet protokollok, köztük 2,5GBASE-T és 5GBASE-T üzemeltetésére terveztek. A kábel felépítése U/UTP...
Termékkód: 2304-075 EAN: 8595684701296 Gyártó: SOLARIX
- Leírás
- Termékkérdés
Az SXKD-6-UTP-PE jelölésű Solarix telepítőkábel egy megbízható kültéri árnyékolatlan, 6. kategóriájú kábel, amelyet Ethernet protokollok, köztük 2,5GBASE-T és 5GBASE-T üzemeltetésére terveztek. A kábel felépítése U/UTP műanyag kereszttel, amely biztosítja a párok maximális elválasztását egymástól a kábel teljes hosszában. A ház típusa UV-stabil PE, Fca tűzállósági osztályú és IP67 védettségű. A kábel vezetői kiváló minőségű, 99,97%-os réztisztaságú rézhuzalból készülnek. A kábel könnyedén megfelel az ISO/IEC 11801, EN 50173 és ANSI/TIA 568.2-D nemzetközi szabványok követelményeinek. A többi Solarix kábelhez hasonlóan az SXKD-6-UTP-PE kábel is 1 m-es jelöléssel van ellátva, 0 és 500 m közötti tartományban. , beleértve a vonalkódokat, a gyártási tételt, a leírást és a legfontosabb műszaki paramétereket. A talajba szereléskor mindig HDPE védőburkolat használatát javasoljuk.
| Kábel típusa | UTP |
| Végrehajtás | 4 pár |
| Kategória | 6 |
| Huzal | huzal |
| Vezető átmérője | 0,55 mm |
| Árnyékolás | Nem |
| Külső burok | PE |
| Reakció a tűzre | FC |
| Kábel külső átmérője | 6,1 mm |
| Kabát színe | fekete |
| Csomagolás | 500 méter, tekercs |
| Csomag súlya | 21 kg |
SXKD-6-FTP-PVC - Solarix, 500 m/tekercs, Eca
197 941 Ft

Fotócsapdák
Vadászoptika
Ellenőrző kamerák
Kémény igények
OXE Power
Kamera rendszerek
Biztonsági rendszerek
Hozzáférési rendszerek
Tűzjelzők
Strukturált kábelezés
Telefonok
Elektronika egyéb



















